PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک سوالات ریسیورهای آی کلاس و هایویون

صفحه ها : [1] 2 3

ALIC_SAT4SAT
10-16-2009, 20:22
با سلام
تمامی سوالات و مشکلات خود را در رابطه با نرم افزارهای جدید در این تایپک مطرح کنید

aikido
01-20-2010, 19:23
با سلام
تمامی سوالات و مشکلات خود را در رابطه با نرم افزارهای جدید در این تایپک مطرح کنید

با سلام من در مورد آِکلاس 9696 تک کارت روی چند دستگاه به مشگل خالی شدن دستگاه برخوردم یعنی موقع کار کردن ویا گروه بندی کردن ویا هنگام ضبط یکدفعه هنگ کرد وریست شد ضمنا با سوییچ هم مشگل دارم آ یا مشگل برنامه است یا سخت افزارش خوب نیست مرسی:damnit1:

ALIC_SAT4SAT
01-21-2010, 21:51
با سلام من در مورد آِکلاس 9696 تک کارت روی چند دستگاه به مشگل خالی شدن دستگاه برخوردم یعنی موقع کار کردن ویا گروه بندی کردن ویا هنگام ضبط یکدفعه هنگ کرد وریست شد ضمنا با سوییچ هم مشگل دارم آ یا مشگل برنامه است یا سخت افزارش خوب نیست مرسی:damnit1:
دوست عزیز شما از این نرم افزار استفاده کن و بعدش رسیت فکتوری کن مشکلاتت حل میشه
[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .]

dyanoosh
03-13-2010, 19:16
salam be hamegi man mikhastam bedoonam saftcam ro chejoori mishe tooye ICLASS 9595 hivion estefade kard

mer30

ADMIN
03-13-2010, 19:30
salam be hamegi man mikhastam bedoonam saftcam ro chejoori mishe tooye ICLASS 9595 hivion estefade kard

mer30

سلام

دوست عزیز به تاپیک زیر مراجه کنید
موضوع مهم : آموزش انتقال سافتکم از طریق ( USB ) در رسیورهای ( IClass 9595X : PVR9191X ) ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])
موفق باشید

dyanoosh
03-14-2010, 00:54
aghaye agha abolfazl tashakor az lotfet
fadaye to

faghat khodet

faghat
SAT4SAT
SAT4SAT
SAT4SAT
SAT4SAT
SAT4SAT
SAT4SAT
SAT4SAT

mohammad6568109
03-29-2010, 07:46
سلام شبكه هاي s1 تا s8 براي ماهواه من iclass 9595 قطع مي باشد آيا برنامه اي جهت باز كردن اين كانالها هست

ADMIN
03-29-2010, 12:26
سلام شبكه هاي s1 تا s8 براي ماهواه من iclass 9595 قطع مي باشد آيا برنامه اي جهت باز كردن اين كانالها هست

در حال حاضر پچی ارائه نشده در صوزت ارائه شدن قرار میگیرد.

ziba2010
04-15-2010, 23:59
من هایویون9696pvrدارم کدهای دستی چطوری واردکنم؟ باتشکر

HIVION
04-16-2010, 02:46
من هایویون9696pvrدارم کدهای دستی چطوری واردکنم؟ باتشکر

سلام

ابتدا رسیور را با اخرین پچ ابگرید کنید سپس وارد قسمت کارت خوان شوید ودگمه قرمز را فشار دهید

با فلش مموری هم می توانید سافتکم منتقل کنید

موفق باشید

sharif53
05-15-2010, 00:02
رسيور iclass 9595x pvr دارم كه هنگام ديدن يك دفعه خاموش و روشن شد كه فقط چراغ قرمز ان روشن است راهنمايي كنيد بايد چيكار كنم با تشكر

hidener
05-15-2010, 01:58
رسيور iclass 9595x pvr دارم كه هنگام ديدن يك دفعه خاموش و روشن شد كه فقط چراغ قرمز ان روشن است راهنمايي كنيد بايد چيكار كنم با تشكر

دوست عزیز یه بار اگه بلدی رسیورت رو با کابل برنامه ریزی کن و اگه برنام ریزی نشد بده برات فلش بزن

kerman2004
05-15-2010, 09:54
درود بر عزیزان
من قبلا یک رسیور هایویون 9696 همراه با یک دانگل هایتک خریدم که به دلیل مچ نشدن دانگل با رسیور اجبارا یک استارست ایکس 97 خریدم آیا راهی یا پروگرامی وجود داره که 9696 با هایتک به خوبی استارست مچ بشه آخه مشکل این بود که کانالها رو خیلی خیلی دور باز میکرد و وقتی هم باز میکرد 10 ثانیه وصل بود 4 یا 5 ثانیه قطع البته به محض اینکه استارست خریدم مشکل حل شد البته دانگل هم بی نهایت داغ میشد مثل اینکه به دانگل هم زیاد فشار میامد مثل یک اتو داغ میشد

mfa55
05-15-2010, 13:19
سلام
دوستان لطفا توضییح دهید که ایا رسیور iclass twin 9900 جی باکس و سیسی کم را ساپورت میکند یا نه؟
با تشکر

HIVION
05-26-2010, 21:20
درود بر عزیزان
من قبلا یک رسیور هایویون 9696 همراه با یک دانگل هایتک خریدم که به دلیل مچ نشدن دانگل با رسیور اجبارا یک استارست ایکس 97 خریدم آیا راهی یا پروگرامی وجود داره که 9696 با هایتک به خوبی استارست مچ بشه آخه مشکل این بود که کانالها رو خیلی خیلی دور باز میکرد و وقتی هم باز میکرد 10 ثانیه وصل بود 4 یا 5 ثانیه قطع البته به محض اینکه استارست خریدم مشکل حل شد البته دانگل هم بی نهایت داغ میشد مثل اینکه به دانگل هم زیاد فشار میامد مثل یک اتو داغ میشد

سلام

رسیور با اخرین پچ تست کنید ببنید مشکل حل شده است؟

HIVION
05-26-2010, 21:21
سلام
دوستان لطفا توضییح دهید که ایا رسیور iclass twin 9900 جی باکس و سیسی کم را ساپورت میکند یا نه؟
با تشکر

سلام

بله هر دو را ساپورت می کند

موفق باشید

estifler
07-27-2010, 21:07
با سلام و خسته نباشید ..1...ایا iclass9696 xpvr میشه cccam یر روی ان نصب کرد ..2...اگه میشه طریقه نصب و برنامه هاش را لطف کنید بگذارید..3.. Cccam تا چه مدت اعتبار دارد..4..ایا کیفیت باز کردن کانالها مثل دانگل هست...با تشکر

ALIC_SAT4SAT
07-27-2010, 21:43
با سلام و خسته نباشید ..1...ایا iclass9696 xpvr میشه cccam یر روی ان نصب کرد ..2...اگه میشه طریقه نصب و برنامه هاش را لطف کنید بگذارید..3.. Cccam تا چه مدت اعتبار دارد..4..ایا کیفیت باز کردن کانالها مثل دانگل هست...با تشکر
1بله میشه
2.در بخش خودش موجود هست
3.بسته به نوع اکانت که خرید می کنید...
4.این تیکه رو ندیدم تا حالا که بخوام در موردش نظر بدم

m2kh
08-02-2010, 01:54
دستگاه من ای کلاس 9696 xpvr است که وقتی بهش برنامه دادم دیگه هیچی نیومد جز یه صفحه ابی رنگ با این پیغام در وسط صفحه;

stbs/w damaged
لطفا کمک کنید دستگاه رو درست کنم[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .][1].gif

kARLOS
08-02-2010, 19:20
دوست عزیز ابتدا پچ کارخانه ای 9696رو بوسیله کابل انتقال بده وسپس اخرین پچو انتقال بده در ست میشه

reza202
08-13-2010, 23:21
باسلام من یک رسیور9696رونرم افزارزدم تا90درصدرفت ولی بعدخاموش شدوقتی روشن شداون خط جلوی پنل همش میچرخه هرپچ دیگه ای هم که میزنم تا90درصد میره ولی بازهمونجوری میشه وقتی به تلویزیون وصلش میکنم پیغامstb s/w damagedمیاددرضمن لودرورزنش هم1.06هستش لطفااگه راهی داره یانرم افزارخاصی داره راهنمایی بفرماییدباسپاس

ADMIN
08-14-2010, 13:57
باسلام من یک رسیور9696رونرم افزارزدم تا90درصدرفت ولی بعدخاموش شدوقتی روشن شداون خط جلوی پنل همش میچرخه هرپچ دیگه ای هم که میزنم تا90درصد میره ولی بازهمونجوری میشه وقتی به تلویزیون وصلش میکنم پیغامstb s/w damagedمیاددرضمن لودرورزنش هم1.06هستش لطفااگه راهی داره یانرم افزارخاصی داره راهنمایی بفرماییدباسپاس

از این استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه

persian golf
08-26-2010, 01:23
لطفآ راهنمایی فرمایید:
در صورت استفاده بیشتر از 4 النبی در دستگاه ایکلاس تنظیمات دایسک چطور انجام میشود.چون بیشتر از 4 النبی در لیست دایسک قبول نمیکنه.....ضمنآ از یک سویچر 1 به 8 استفاده میکنم.....باتشکر از مدیران سایت محبوب *******

persian golf
08-26-2010, 01:24
لطفآ راهنمایی فرمایید:
در صورت استفاده بیشتر از 4 النبی در دستگاه ایکلاس تنظیمات دایسک چطور انجام میشود.چون بیشتر از 4 النبی در لیست دایسک قبول نمیکنه.....ضمنآ از یک سویچر 1 به 8 استفاده میکنم.....باتشکر از مدیران محبوب سایت

ALIC_SAT4SAT
09-08-2010, 20:45
لطفآ راهنمایی فرمایید:
در صورت استفاده بیشتر از 4 النبی در دستگاه ایکلاس تنظیمات دایسک چطور انجام میشود.چون بیشتر از 4 النبی در لیست دایسک قبول نمیکنه.....ضمنآ از یک سویچر 1 به 8 استفاده میکنم.....باتشکر از مدیران محبوب سایت
والا تا اونجایی که یادم هست این رسیور پروتوکل 1.1رو ساپورت نمیکنه یعنی 8lnbدرش تعلیف نباید بشه بیشتر تحقیق می کنم اگر چیزی دستگیرم شد بهتون میگم

behroozabedi
09-08-2010, 21:15
سلام رسيور من ايكلاس9696xpvrهست كه بعد از چندين مرتبه سرچ ترنسپورتر ديگه جستجو نميكنه و بعد از پايان جستجو فركانس بدون ذخيره كردن پيغام ميده هيچ كانالي دريافت نشد البته به تنظيمات كارخانه كه بر ميگردونم درست ميشه ولي اخه اين كار وقت ميبره مخصوصا براي من كه ديش گردون دارم.لطفا من رو راهنمايي كنيد.ممنون

ALIC_SAT4SAT
09-08-2010, 21:41
سلام رسيور من ايكلاس9696xpvrهست كه بعد از چندين مرتبه سرچ ترنسپورتر ديگه جستجو نميكنه و بعد از پايان جستجو فركانس بدون ذخيره كردن پيغام ميده هيچ كانالي دريافت نشد البته به تنظيمات كارخانه كه بر ميگردونم درست ميشه ولي اخه اين كار وقت ميبره مخصوصا براي من كه ديش گردون دارم.لطفا من رو راهنمايي كنيد.ممنون
ورژن دستگاهتون عوض کردید...
چرا از لیست کانالها بک اپ نمی گیرید یا از لیست اماده استفاده نمی کنید

behroozabedi
09-08-2010, 23:13
چطوري بايد بك اپ گرفت؟

nekpor
09-09-2010, 01:11
داداش یو اس پی رو وصل کن وارد منو بعد نصب بعد قسمت آپدیت فروم usb بعد روی انتقال لیست کانالها ok کن

omid_bahare1386
09-09-2010, 03:10
معذرت میخوام آقای معاون کل سایت میشه پیام خصوصی بنده رابخوانین
شرمنده ام مجبور شدم اینجا پست بزنم
قیمت وشرایط سرورچهارم سی سی کم رو میخواستم

omid_bahare1386
09-09-2010, 03:12
باز هم معذرت میخوام

saeed sahandi
09-13-2010, 19:44
با سلام.
من یه رسیور 9696 hdmi رو برنامه زدم.ولی الان فقط یه نشته رو تصویر نشوم میده.(securety chip failure ) فکر کنم رسیور چینی هستش.
آیا برنامه ای هستش تا بتونم اونو بر گردونم به حالت اولیه؟
ممنون می شم راهنماییم کنین.

KAVEH_SaT4SaT
09-14-2010, 02:56
سلام دوست عزیز منم این مشکلو داشتم و دارم،!!به هردری هم زدم اما درست نشد،لااقل از نظر نرم افزاری مطمئنم درست بشو نیست!!!سخت افزارش(فکرکنم ICDream)رو دادم عوض کردن بازم درست نشد!!!!
می تونی خودت ببینی تو این تاپیک که من چقدر عذاب کشیدم با این رسیوره تقلبیه ساخته ایران........!!!!!!!
مراجعه کن:

از کجا بفهمیم هایویونی که خریدیم اصله یافرع؟! ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

Security Chip Failure On Hivion 9696X ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

قابل توجه دارندگان رسیورهای هایویون... ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

reza202
09-21-2010, 19:27
باسلام من یک رسیور9696دارم که وقتی روشنش میکنم فقط چراغ قرمزروی پنلش روشن میشه لطفاراهنمایی بفرماییدچه کاربایدبکنم باسپاس

ADMIN
09-21-2010, 19:34
باسلام من یک رسیور9696دارم که وقتی روشنش میکنم فقط چراغ قرمزروی پنلش روشن میشه لطفاراهنمایی بفرماییدچه کاربایدبکنم باسپاس

سلام
دوست عزیز منبع تغذیه دستگاه رو چک کنید اگه مشکلی نداشت
ایراد از فلش می باشد که برای فلش کردن میتونی به دولینک پایین مراجعه کنید

موضوع مهم : جیتگ ایکلاس در 4 دقیقه ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

موضوع مهم : آموزش کامل جی تگ همراه با تمامی برنامه های لازم برای رسیورهایIclass و Hivion PVR ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

estifler
09-21-2010, 23:11
با سلام لطف کنید طریقه کار برنامه fausto در رسیور iclass9696 pvr را بگید

estifler
09-22-2010, 18:35
چرا جواب نمیدین

saeed sahandi
09-23-2010, 00:03
با سلام.
یه رسیور ایکلاس 9696 هستش که قدرت سیگنال داره ولی کیفیتش صفره.
دیش تنظیمه.تنظیم کارخانم کردم درست نشد.
می شه راهنماییم کنین؟
با تشکر.

omidtaker
09-23-2010, 00:34
با سلام.
می شه راهنماییم کنین؟
با تشکر.

دوست عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی ایا سیم به سویچ وصله یا نه .ایا ریسور را با یه دیش دیگه که تنظیمه تست کردی

اگه میشه کمی بیشتر توضیح بده

love_rap
09-23-2010, 03:33
دوست عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی ایا سیم به سویچ وصله یا نه .ایا ریسور را با یه دیش دیگه که تنظیمه تست کردی

اگه میشه کمی بیشتر توضیح بده

سلام عزیزان
من هم همین مشکل را دارم . ارتفاع سیم از پشت بام تا پشت رسیور 20 متر هست و دستگاه Iclass 9696 pvr هست در ضمن سوییچ مدل دیسکاوری و سه جهت هم رصد شده ( ایران , اروپا , w3 ) و دستگاه با پچ 11280 پروگرام شده و سافتکم مربوطه هم وارد شده . سیم ها را از نوع سیمآرا تهیه کرده و همگی نو هستند
چند بار ریست فکتوری کردم. جای پورت سوییچ را عوض کردم . از سوییچ نو استفاده کردم . جهت دقیقا تنظیم هست چون هنگامیکه مستقیم می بندم تمام مسیر ها با بهترین کیفیت جوابگو هستند . در ضمن کار با رسیور و تعریف سوییچ برای آن را بلدم و انجام دادم ولی باز سر سوییچ که میافته یا کامل تمام مسیر ها سیگنال نداره یا یکی دوتا هست و یکی نیست و یا همه هستند ولی موقع سرچ کانالها ناگهان سیگنال قطع میشود و خلاصه کلی اعصاب خرد .
نکته : رسیور سالمه ( جای دیگه چک شده )
نکته : پارازیت ندارم
نکته : بیشتر مسیر هاتبرد مشکل سیگنال داره
لطفا کمک کنید .

ADMIN
09-23-2010, 04:17
با سلام.
می شه راهنماییم کنین؟
با تشکر.

سلام عزیزان
من هم همین مشکل را دارم . ارتفاع سیم از پشت بام تا پشت رسیور 20 متر هست و دستگاه iclass 9696 pvr هست در ضمن سوییچ مدل دیسکاوری و سه جهت هم رصد شده ( ایران , اروپا , w3 ) و دستگاه با پچ 11280 پروگرام شده و سافتکم مربوطه هم وارد شده . سیم ها را از نوع سیمآرا تهیه کرده و همگی نو هستند
چند بار ریست فکتوری کردم. جای پورت سوییچ را عوض کردم . از سوییچ نو استفاده کردم . جهت دقیقا تنظیم هست چون هنگامیکه مستقیم می بندم تمام مسیر ها با بهترین کیفیت جوابگو هستند . در ضمن کار با رسیور و تعریف سوییچ برای آن را بلدم و انجام دادم ولی باز سر سوییچ که میافته یا کامل تمام مسیر ها سیگنال نداره یا یکی دوتا هست و یکی نیست و یا همه هستند ولی موقع سرچ کانالها ناگهان سیگنال قطع میشود و خلاصه کلی اعصاب خرد .
نکته : رسیور سالمه ( جای دیگه چک شده )
نکته : پارازیت ندارم
نکته : بیشتر مسیر هاتبرد مشکل سیگنال داره
لطفا کمک کنید .

با سلام
دوستان عزیز که این مشکل رو دارند باید بگم که خیر این نه به سویچ مرطبت میشه نه به سیم
به رسیور مربوط هست که این مدلها با برنامه های جدید به طور کل مشکل دارند "
پیشنهاد اول اینه که از برنامه 11230 که در انجمن موجود می باشد استفاده کنید یا از پچ کارخانه ای که اون هم در انجمن موجود می باشد

دو اینکه توجه داشته باشید که برای تنظیم سویچ این مدل رسیو باید به تر تیب زیرعمل کنید تا مشکل رفع گردد
فرضا شما میخواهید هاتبرد رو به سویچ معرفی کنید
مثال" سیم هاتبرد به خانه شماره یک سویچ می باشد
شما هم طبیعتا درون رسیور در قسمت تنظیم سویچ یک را برای هاتبر انتخاب کنید !
اگر دقت کرده باشید هنگاهی که برای تنظیم سویچ به بخش مربوطه در رسیور مراجه میکنید با دو گذینه روبرو میشوید که گذینه اول (بالا) برای سویچ می باشد خوب شما سویچ هاتبرد رو روی گذینه یگ که بالا سیم رو به سویچ بستید میزارید درسته !
بعد باید گذینه دوم رو نیز برروی یک یک قرار دهید و ذخیره کنید
برای تمامی مسیرها بدین ترتیب عمل کنید مشکل برطرف خواهد شد
موفق باشید

WOLVERINE
10-01-2010, 16:32
شرمنده من اطلاعاتم درباره رسیورها زیاد نیست ! یک رسیور x9090 hd ultima دارم سعی کردم با فلش نرم افزار جدید تاریخ 29/9/2010 را بهش تغذیه کنم ولی اتفاق خاصی نیفتاد !!! من از مطالب اموزشی شما هم سر در نیاوردم ! با توجه به انکه در محلی که من هستم کسی از این رسیور سر در نمی اورد چند تا سوال داشتم ! این نرم افزار شما کانال هم باز می کنه یا فقط برای ابدیت کانال و ترانسپندرهاو.... است ؟ با توجه به اینکه کارتهای در دسترس من اغلب قلابی و شش ماهه هم تمام میشه و مال کانالهای اسمشو نبره که راسته کار من نیست ، یک کارت درست و حسابی برای این رسیور که پکیجهای معروف باز بکنه وجود داره یا نه ؟ این جای کمش به چه درد می خوره ؟ من تا به حال نه دیدم و نه شنیدم که کسی از رسیور کم دار استفاده کنه چه برسه به اینکه کمش هم کار کنه ( شرمنده که این محل ما بسیار عقب افتاده است ! اخه سه میلیون دهاتی عقب افتاده توش زندگی می کنند ) خلاصه این رسیور جا کارت و جای کمش به درد بخور هست یا نه ؟ اینجا تو ایران رو می گم ها ! و از کجا باید پیدا کرد ؟ و جون هر کی دوست داری یک جواب درست و درمون بده و ما رو حواله نده به قوانین سایت و بخشهای دیگر ! چون از صبح دارم سایت شما رو زیر و رو می کنم !!! اگه قرار بود پیدا کنم حتما جوابامو تا حالا پیدا کرده بودم !!!!!!! اگر هم این رسیور ما به درد نخوره بگو بندازیمش تو اتاق خواب برای دکور یک رسیوری به ما معرفی کن که انواع کارتاش ، کماش و ابگریداش و...همه چیش توی ایران عزیز موجود باشه و این پکیجای کارتی رو باز کنه ! قیمتش هم مهم نیست فقط چندسال کارکنه ! چون از این دانگلها خداییش خسته شدم ! وسلام :bigcry:

sasall
10-01-2010, 21:03
سلام
یه مشکل عجیب دارم
ریسیور مدل iclass 9696xpvr و پچ 11291
وقتی مخوام کانال یابی اتوماتیک کنم،تا وارد اون قسمت میشم یهو ریست میشه!ریست فکتوری هم کردم نشد
تازه اگه موقع کانال یابی دستی گزینه نتوورک سرچ فعال باشه،بعد از سرچ کردن اکه سیو کنم دیگه لیست ماهواره ها پاک میشه و راهی نداره مگر اینکه بک آپ لیست کانال ها رو دوباره با فلش منتقل کنم تا دوباره لیست ماهواره ها بیاد

samsat2012
10-03-2010, 20:01
با سلام و درود
من یک رسیور 9696pvr دارم که چند روز پیش پس از اینکه چند تا فرکانس سرچ کردم خاموش شد و الان فقط یه صفحه ی ابی رنگ بوت میشه و پیغام No Softwar میده .و هیچ گونه پچی و فایل کلین نمیشه بهش انتقال داد . هیچ برنامه ی نمیشه روش انتقال بدم واخطار میده که id باهاش مچ نیست لطفا کمک کنید .

با تشکر

KAVEH_SaT4SaT
10-03-2010, 20:12
با سلام و درود
من یک رسیور 9696pvr دارم که چند روز پیش پس از اینکه چند تا فرکانس سرچ کردم خاموش شد و الان فقط یه صفحه ی ابی رنگ بوت میشه و پیغام no softwar میده .و هیچ گونه پچی و فایل کلین نمیشه بهش انتقال داد . هیچ برنامه ی نمیشه روش انتقال بدم واخطار میده که id باهاش مچ نیست لطفا کمک کنید .

با تشکر

از پچ 11230 استفاده کنید و با لودر انتقال بدید....

محمدط
10-03-2010, 23:25
با سلام ما هم دقیقا مشکل دوست عزیز را با ایکلاس و هم خانواده داریم ظاهرا مشکل عمومیت دارد لطفا کمک کنید

gamaz
10-05-2010, 03:51
Salam Aghaye Modir Too Roo Khodo Komak KOnid Man Code Shah Kelide Mahvareye IClass 9696x Mikham Ke Ramzo Be 4Ta Sefr Va Halatee Avaleye BarGardone

ADMIN
10-05-2010, 05:12
Salam Aghaye Modir Too Roo Khodo Komak KOnid Man Code Shah Kelide Mahvareye IClass 9696x Mikham Ke Ramzo Be 4Ta Sefr Va Halatee Avaleye BarGardone

سلام
دوست عزیز وارد منو بشید در قسمت وضعیت stb واردئ بشید
رمز 8131 رو بزنید از منو وضعیت خارج میشه بعد روی نصب ok کنید چهار 0000 بزنید باز میشه

موفق باشید

baharbahar
10-05-2010, 14:18
سلام
من رسیور 9000xp HD.COM دارم.با نرم افزار ورژن 11271 اونو آپگرید کردم.دستگاه حدود 10 روزی با این نرم افزار کار کرد اما مرتب هنگ میکرد و مجبور میشدم رسیور رو روشن و خاموش کنم.دیروز وقتی روشنش کردم روی پنل جلو loader 113 نمایش داده میشه و روی تلویزیون هم ورژن سخت افزاری و نرم افزاری و آیدی دستگاه نمایش داده میشه و بعد رسیور مرتب ریستارت میشه.با فایل کلین فلش رو پاک کردم و از نرم افزارهای قدیمی استفاده کردم اما مشکل حل نشد.پچ اورجینال دستگاه رو هم قبول نمیکنه.فروشنده دستگاه میگه فلش باید تعویض بشه و توی ایران هم گیر نمیاد.آیا واقعا راهی وجود نداره؟مثلا نمیشه عمل جیتگ انجام داد؟ البته من جایی فایل فلش رسیور رو هم گیر نیاوردم.لطفا اگه راهی وجود داره راهنمایی کنید.
با سپاس بسیار

samsat2012
10-05-2010, 14:52
از پچ 11230 استفاده کنید و با لودر انتقال بدید....
با سلام و تشکر از راهنمایی شما . ولی قبلاً گفتم که هیچ برنامه ی رو نمیشه روش انتقال بدم واخطار میده که id باهاش مچ نیست و اصلاً نرم افزار قبول نمیکنه انوقت شما میگید با لودر انتقال بدید ؟

reza202
10-09-2010, 02:26
باسلام طریقه ورودبه منوی مخفی ایکلاس رومیخواستم باسپاس

ADMIN
10-09-2010, 02:34
باسلام طریقه ورودبه منوی مخفی ایکلاس رومیخواستم باسپاس

منو رات زده بروی گذینه stb وضعیت رفته عدد1234 را زده منوی کدهی ظاهر میشود
منوی مخفی دوم : منو رازده عدد8282 را زده منو مخفی ظاهر میشود پیشنهاد میکنم از این منو استفاده نکنید
موفق باشید

liveking
10-10-2010, 10:42
با سلام خدمت مسئولین محترم من برنامه دامپ فلش 9696 اچ دی را می خواستم جهت پروگرام کردن دستگاه.سپاسگزارم

o-omidi
10-11-2010, 01:45
سلام به حضور همه و مسئولین مربوطه من رسیور هایوزن دارم که بعد از ریختن کانال و خاموش کردن .وقتی روشن میکنم کانالی ندارد و پاک شده ان من چکار کنم لطفا

ADMIN
10-11-2010, 02:09
با سلام خدمت مسئولین محترم من برنامه دامپ فلش 9696 اچ دی را می خواستم جهت پروگرام کردن دستگاه.سپاسگزارم

خدمت شما به لینک زیر مراجعه کنید

saeed sahandi
10-14-2010, 00:27
با سلام.
من یه رسیور ای کلاس 9696 hdmi دارم که با توجه به عکسی که واسه تشخیص اصل یا تقلبی بودن که تو سایت گذاشتین اصل هستش.
ولی چند روز بعد از آپگرید کردن پیغام مبنی بر چینی بودن رو نمایش می داد.من یه برنامه دیگه روش زدم حالا دستگاه بالا می یاد شمار ه ی کانالا رو پنل جلو نمایش داده میشن و بالا پایینم میرن ولی رو تلویزیون تصویری نداره (البته تا زمانی که بالا بیاد تصویر لود نرم افزار که یه صفحه ی خاکستری رنگ هست رو تلویزیون نمایش داده می شه بعد دیگه تصویری نداره)
ممنون میشم کمک کنین

KAVEH_SaT4SaT
10-14-2010, 00:41
با سلام.
من یه رسیور ای کلاس 9696 hdmi دارم که با توجه به عکسی که واسه تشخیص اصل یا تقلبی بودن که تو سایت گذاشتین اصل هستش.
ولی چند روز بعد از آپگرید کردن پیغام مبنی بر چینی بودن رو نمایش می داد.من یه برنامه دیگه روش زدم حالا دستگاه بالا می یاد شمار ه ی کانالا رو پنل جلو نمایش داده میشن و بالا پایینم میرن ولی رو تلویزیون تصویری نداره (البته تا زمانی که بالا بیاد تصویر لود نرم افزار که یه صفحه ی خاکستری رنگ هست رو تلویزیون نمایش داده می شه بعد دیگه تصویری نداره)
ممنون میشم کمک کنین

سلام،برای وصل کردن به تلویزیون از کابل hdmi استفاده می کنید!!>!>!>!؟!!؟!؟!؟!؟!

2hanjare
10-14-2010, 17:46
سلام من یه 9797 دارم از دیشب ساعت دیجیتال جلوش خاموش شد دیگه روشن نمی شه فقط چراغ آبی جلوش روشن میشه آیا با دادن برنامه روشن میشه یا سوخته .لطفا کمک کنید مرسی

ALIC_SAT4SAT
10-14-2010, 23:47
سلام من یه 9797 دارم از دیشب ساعت دیجیتال جلوش خاموش شد دیگه روشن نمی شه فقط چراغ آبی جلوش روشن میشه آیا با دادن برنامه روشن میشه یا سوخته .لطفا کمک کنید مرسی
این مورد یکم نادر هست تا الانم نشنیدم چنین چیزی خوب برنامه عوش کنید شاید بالا بیاد{ولی تا الان نشنیدم کسی با تغییر برنامه بتونه ساعت درست کنه} موفق باشید

saeed sahandi
10-15-2010, 01:00
سلام،برای وصل کردن به تلویزیون از کابل hdmi استفاده می کنید!!>!>!>!؟!!؟!؟!؟!؟!

نه...
کابل معمولی ...
همون طور که گفتم تا لود شدن برنامه تصویر داره بعدش می ره.

mousavi1023
10-15-2010, 22:36
درود بر شما
من يك سري سوال در مورد اصطلاحات بكار رفته مي*خوام
پچ چي هست و فرق اون با نرم افزار رسيور چيه؟
در صورت تفاوت هر دو را توضيح دهيد.
تفاوت سافتكم و Key رو هم توضيح بدين.
لطفا كامل و قابل فهم براي يك نفر مبتدي باشد.
با سپاس

omidtaker
10-15-2010, 22:45
درود بر شما
من يك سري سوال در مورد اصطلاحات بكار رفته مي*خوام
پچ چي هست و فرق اون با نرم افزار رسيور چيه؟
در صورت تفاوت هر دو را توضيح دهيد.
تفاوت سافتكم و Key رو هم توضيح بدين.
لطفا كامل و قابل فهم براي يك نفر مبتدي باشد.
با سپاس

1-دوست عزیزم هر دوتاشون یکی هستند که به ریسور میدید تا ارتقای نرم افزاری پیدا کنه
2- سافتکم چیزیه که به ریسور میدید که حاوی کدهایی هست که کانالها را باز میکنه و در ضمن سافتک با فرمت key هست
اگه چیزی نامفهومه بگید تا بگم بهتون

mousavi1023
10-15-2010, 23:16
ابتدا از پاسخ و سرعت عمل شما در اين فورم تشكر ميكنم
حالا ترتيب ريختن پچ و ليست كانال ها و Key را عنوان كنيد.(با شماره آخرين ورژن و لينك)
نرم افزار استفاده شده براي هركدام هم عنوان كنيد.(با شماره آخرين ورژن و لينك دانلود)
من يك دستگاه 9696X PVR Hivion دارم و ميخوام به يك ديشگردان وصلش كنم.
ورژن دستگاه من 1.08.0A است
با سپاس

omidtaker
10-15-2010, 23:19
mousavi1023 ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

دوست عزیزم یسور شما اصل است با تقلبی برای فهمیدن ان پشت ریسور شما ایا برچسب گارانتی ایران هایویون هست یا خیر

mousavi1023
10-15-2010, 23:31
برچسب دارد

ADMIN
10-15-2010, 23:39
برچسب دارد

mousavi1023
10-16-2010, 00:28
مدير گرامي
اين تاپيك كه مربوط به استار ست است!!؟

microbox
10-16-2010, 00:41
مدير گرامي
اين تاپيك كه مربوط به استار ست است!!؟
منظورتون از تاپيك استارست است چيه سر فصلو يه نگاه بيندازيد

omidtaker
10-16-2010, 00:45
برچسب دارد

دوست عزیزم میبخشید یه چند لحظه نبودم به اینجا برید و برنامه را دانلود کنید

به اینجا برید سافتکم را دانلود کنید

و اینم اموزش ریختن سافتکم

و برای ریختن پچ وقتی فلش را به ریسور میزنید میگه بله یا خیر شما بله را بزنید

mousavi1023
10-16-2010, 01:32
من مي*خوام براي تنظيم موتور از حالت usals استفاده كنم
لطفا راهنمايي كنيد

dada_morteza
11-13-2010, 19:57
سلام بر اساتید محترم
من دستگاه ای کلاس 9595 دارم . چند روزه که یک پیغام میده که شما خیلی وقته که رسیور را آپ دیت نکردید و پیغام روی صفحه می مونه و نمیره ( البته رو اعصاب میره ) . باید چیکار کنم؟ در ضمن فکتوری ریست کردم اما درست نشد.
مرسی:35:

sam_ebrahimi
11-13-2010, 20:07
salam be hame, mano lotfan rah namaee konid man ye reciver 9797hdmi gereftam. hala bede 1mahe peygame Tagalobi bodan roosh omade. man chi kar konam ke hal beshe , hala update dare ..... chizi dare shoma rah namaee konid . mamnoon misham........
inam begam 99% reciver haye mojode bazar az hamin nemone hastand.

mamaloosh
11-13-2010, 21:21
درود به شما دو دوست عزیز

خدمت دادا مرتضی عرض کنم که نحوه درست کردن این قضیه 4 ماه آپدیت در قسمت نرم افزارها موجود است

.................................................. .................................................. ........................................

خدمت سام ابراهیمی هم عرض کنم که جواب شما در قسمت سری های hd لینوکسی موجود است
و این اخطاری که روی صفحه میاید بهتر است که ای سی عوض شود

با تشکر از این دو کاربر عزیز

bibi1363
11-18-2010, 07:56
دوستان مگه دورسل و xl قطع شده؟

hesam2008
11-18-2010, 08:12
دوستان مگه دورسل و xl قطع شده؟
بله دوست عزیز قطع شدن

3320
11-22-2010, 07:41
[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .]******.tv/images/icons/icon1.gif

با سلام
یکدستگاه از رسیورهای 9696hdmi که نصب کردم هنگام کار با کنترل هنگ میکنه و تا چندین ثانیه کنترل از کار می افته.
تمام مراحل زیر کنترل و چک شد اما نتیجه همان بود که هست(هنگ کردن دستگاه)
1-دستگاه کره ای می باشد
2- سیم دستگاه تا سوییچ تعویض شد
3- سوییچ تعویض شد
4- دستگاه نرم افزار زده و ریسیت گردید
5-سیم مستقیم به ال ان بی هاتبرد وصل شد
خلاصه تمامی مراحل را انجام دادم و نتیجه ای نگرفتم
اگر از دوستان کسی ایراد کار رو می دونه ممنون میشم از راهنماییتون

reporter
11-22-2010, 08:37
salam tarikh dastgaheto be 2009 taghir bede

مولانا158
11-22-2010, 18:16
security chip failure
security chip of your
reseiver is damaged
piease return your
receiver to the place of
purchasing for waranty
service

اين پيغام دستگاه ايكلاس 9797
چطور مشكلو حل كنم
دليل اومدن اين پيغام چيه؟
:77:

مولانا158
11-22-2010, 21:54
كسي نيست جواب بده

samsat2012
11-24-2010, 05:01
با سلام و درود
رسیور من ای کلاس 9696 است و وقتی میخام کلیپ های ضبط شده رو نگاه کنم دستگاه ریست میشود ، من usb رو فرمت کردم و نیز ورژن دستگاهم و عوض کردم ریست فکتوری کردم و ... نشد که نشد . لطفا راهنماییم کنید . با تشکر

hamid gh
11-24-2010, 05:55
این مشکل معمولا بخاطر بکج نرم افزاری نمی باشد احتمالا usb شما مورد دارد چنانچه حل نشد سافتکم جدید بریزید

mamaloosh
11-24-2010, 07:26
درود به شما دوست عزیز

نرم افزار 11303 رو بریز اگه درست نشد

از طریق کامپیوتر فایل کلین را انتقال بدین
و بعد نرم افزار 11303 رو انتقال بدین مشکل حل میشه
دستگاه خودم همین مشکل رو داشت حل شد

موفق باشید

mhr54
11-24-2010, 18:11
با سلام به همه دوستان
یک سوال : من دستگاه iclass 9898 xs pvr hdmi دارم
نمیدونم کره یا چین ولی یک هولوگرام داره
چطور بفهمم اصله و نرم افزارش را از کجا بگیرم؟
ممنونم

ahmadsoft2010
11-24-2010, 21:00
با عرض سلام خدمت همگی دوستان
خداییش سرم درد گرفت اینقدر تو این سایتا دنبال یه مطلب خوب و مفید در مورد کد دهی دستی به iclass 9595 گشتم [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .] از شما دوستان درخواست دارم که اگه چیزی می دونید بهم کمک کنید . مشکل من اینه که صفحه ی کد دهی دستی در رسیورم نمیاد ( انواع روش های دکمه ی قرمز و 1234 و cas و ... امتحان کردم ) و فکر کنم باید رسیورمو آپگرید کنم اما تو قسمت مشکلات رسیور ها که نیگاه می کردم میدیدم که بعضی از افراد که این کارو کردن یا رسیورشون سوخته یا روشن میشه چیزی بالا نمیاره و یا مشکلات دیگه . اگه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم . ازتون خیلی خیلی خیلی ممنون میشم

KAVEH_SaT4SaT
11-24-2010, 22:39
با عرض سلام خدمت همگی دوستان
خداییش سرم درد گرفت اینقدر تو این سایتا دنبال یه مطلب خوب و مفید در مورد کد دهی دستی به iclass 9595 گشتم [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .] از شما دوستان درخواست دارم که اگه چیزی می دونید بهم کمک کنید . مشکل من اینه که صفحه ی کد دهی دستی در رسیورم نمیاد ( انواع روش های دکمه ی قرمز و 1234 و cas و ... امتحان کردم ) و فکر کنم باید رسیورمو آپگرید کنم اما تو قسمت مشکلات رسیور ها که نیگاه می کردم میدیدم که بعضی از افراد که این کارو کردن یا رسیورشون سوخته یا روشن میشه چیزی بالا نمیاره و یا مشکلات دیگه . اگه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم . ازتون خیلی خیلی خیلی ممنون میشم

نیازی نیست این قدر این ور و اون ور بگردید،همینجا مطرح کنید جواب خواهید گرفت...........ببینید دوست عزیز اگر راه های متداول برای ورود به سیستم کد دهی رو انجام داده ونتیجه نگرفته اید،به احتمال بسیار ورژن دستگاهتون قدیمیه.......باید آپگرید کنید...........درضمن پچ های موجود در سایت را امتحان کنید مشکلی پیش نمیاد.....اگرم مشکلی پیش بیاد راه حلش موجوده

ahmadsoft2010
11-25-2010, 04:56
من رسیورمو با جدیدترین سافتکم آپدیت کردم و به لطف راهنمایی شما دوستان مشکل صفحه ی کد دهی حل شد اما یه مشکل بود که بعد از ریاستارت شدن رسیور تمام کانال ها پریده بود و هر چی کانال مرتب کرده بودیم پرید... می خواستم بدونم با هر بار ریختن سافتکم های جدید این مشکل حذف کانال ها وجود داره یا نه ؟

KAVEH_SaT4SaT
11-25-2010, 05:20
من رسیورمو با جدیدترین سافتکم آپدیت کردم و به لطف راهنمایی شما دوستان مشکل صفحه ی کد دهی حل شد اما یه مشکل بود که بعد از ریاستارت شدن رسیور تمام کانال ها پریده بود و هر چی کانال مرتب کرده بودیم پرید... می خواستم بدونم با هر بار ریختن سافتکم های جدید این مشکل حذف کانال ها وجود داره یا نه ؟

برای رفع مشکل پریدن کانال ها از بکاپ استفاده کن...........کسی نگفت سافتکم بزنی درست میشه،باید پچ جدید بریزید....

KAVEH_SaT4SaT
11-25-2010, 05:28

برای رفع مشکل پریدن کانال ها از بکاپ استفاده کن...........کسی نگفت سافتکم بزنی درست میشه،باید پچ جدید بریزید....

ahmadsoft2010
11-26-2010, 02:55
مگه پچ با سافتکم چه فرقی می کنه . من یک دیش با دو قیچی دارم ، یکی باسه هاتبرد یکی دیگه باسه یوتل . بازم میشه بک آپ بگیرم . در ضمن من یه فایل 1 مگابایتی با فرمت sdg بود که نصب کردم . این سافتکمه یا پچ یا آپگرید ؟

KAVEH_SaT4SaT
11-26-2010, 04:00
مگه پچ با سافتکم چه فرقی می کنه . من یک دیش با دو قیچی دارم ، یکی باسه هاتبرد یکی دیگه باسه یوتل . بازم میشه بک آپ بگیرم . در ضمن من یه فایل 1 مگابایتی با فرمت sdg بود که نصب کردم . این سافتکمه یا پچ یا آپگرید ؟

سلام......سافتکم فایلیه که تعدادی کد داخلش هست که اونو به رسیور انتقال میدی و میتونی بعضی از کانالا ی کارتی رو مشاهده کنید.....ولی پچ به قول محمدرضا مثل ویندوزه واسه کامپیوتر.......و تعدادی از ایرادات رسیور برطرف میشه و اگر قرار باشه چیزی ،option ی به رسیور اضافه بشه،در پچ یا همون نرم افزار جدید ارائه میشه....

msaghazadeh
11-26-2010, 10:05
سلام
من یه دستگاه هایویون 9090x usb دارم یکی دو ساله آپگرید نشده الان می خوام کانالهای سایروس رو باز کنم از فایل sgn استفاده کردم ولی میگه ورژن فایل اشکال داره ضمنا آیدی دستگاه 126 است . مشه کمکم کنید؟

ADMIN
11-26-2010, 10:59
سلام
من یه دستگاه هایویون 9090x usb دارم یکی دو ساله آپگرید نشده الان می خوام کانالهای سایروس رو باز کنم از فایل sgn استفاده کردم ولی میگه ورژن فایل اشکال داره ضمنا آیدی دستگاه 126 است . مشه کمکم کنید؟

اخرین برنامه این رسیور رو از لیتنک زیر دریافت کنید
اخرین سافکم رو هم این این لینک دریافت کنید

به رسیور منتقل کنید شبکه مورد نظر بازمیشود
موفق باشید

ahmadsoft2010
11-27-2010, 19:30
با سلام
من سه تا سوال داشتم كه ممنون ميشم يكي جوابشونو بده .
مي خواستم بدونم كه اين سافتكم رو اگه رو رسيور بريزيم مشكلي باسه رسيور يا كانال هاي رسيور كه ايجاد نمي كنه ؟
طريقه نصب سافتكم مثل طريقه ي نصب پچ يا نرم افزاره ؟
ممنون ميشم يه سايت معرفي كنيد كه جديدترين كدها و سافتكم ها رو داشته باشه .
بازم مرسي

mamaloosh
11-27-2010, 20:35
با سلام
من سه تا سوال داشتم كه ممنون ميشم يكي جوابشونو بده .
مي خواستم بدونم كه اين سافتكم رو اگه رو رسيور بريزيم مشكلي باسه رسيور يا كانال هاي رسيور كه ايجاد نمي كنه ؟
طريقه نصب سافتكم مثل طريقه ي نصب پچ يا نرم افزاره ؟
ممنون ميشم يه سايت معرفي كنيد كه جديدترين كدها و سافتكم ها رو داشته باشه .
بازم مرسي

درود به شما

جواب اول : خیر مشکلی به وجود نمی اید

جواب دوم : خیر روی پچ باید اوکی زد تا انتقال پیدا کند ولی سافتکم را باید با عدد 1 زد

جواب سوم : معذرت میخوام دوست عزیز ما (تمام مدیران و کاربران فعال)سایت جدید ترین نرم افزارها و پچ ها را برای شما به رایگان در اختیارتان قرار میدهند پس احتیاج به نام بردن سایت های دیگر نیست

مزیتی که این قضیه دارد این است که ما پچ ها و سافتکم ها را امتحان میکنیم و در خدمت شما دوستان قرار میدهیم

ahmadsoft2010
11-27-2010, 23:09
خيلي خيلي ممنونم از پاسخ گويي شما دوست عزيز .
لطفا آدرس تاپيكي كه جديدترين كدها و سافتكم ها رو ميگه بزاريد .
پسوند فايل هاي سافتكم و پچ چيه ؟

peymansharifi
11-28-2010, 00:16
سلام.من از اینجا نمیتونم دانلود کنم.ممکنه به ادرس میلم بفرستین.ریسیور من هایویژن pvr x9696 هست.لطفا اخرین برنامه اپدیت و باز کننده کانال هارو میل کنید.ممنون میشم

microbox
11-28-2010, 00:21
سلام.من از اینجا نمیتونم دانلود کنم.ممکنه به ادرس میلم بفرستین.ریسیور من هایویژن pvr x9696 هست.لطفا اخرین برنامه اپدیت و باز کننده کانال هارو میل کنید.ممنون میشم

لینکها مورد ندارن از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کن

محسنی
11-28-2010, 04:21
salam
kasy hast javabe mano bede?

KAVEH_SaT4SaT
11-28-2010, 05:01
salam
kasy hast javabe mano bede?

شما که تعداد پست هاتون یه دونست و اونم همین بالاییه.....آخه وقتی سوالی نپرسیدی،ما چی رو جواب بدیم!!!!؟؟؟؟

ahmadsoft2010
11-28-2010, 06:46
من يه بار اين ديگه سوالو پرسيدم كسي جوابمو نداد پس دوباره مي پرسم .
لطفا آدرس تاپيكي كه جديدترين كدها و سافتكم ها كانال ها رو ميگه بزاريد .
پسوند فايل هاي سافتكم و پچ چيه ؟

estifler
11-28-2010, 08:21
عزیز سلام ..من یک رسیور iclass9898 xs pvr تازه خریدم و اصل هم است بعد از یک هفته که خریدمش رسیور وقتی میخواد روشن بشه چراغ ابی ان روشن میشه و بعد رسیور کاملا خاموش میشه مشکل از کجاست با تشکر

mhr54
11-28-2010, 23:35
جناب مهندس
من 9898 xs pvr hdmi دارم آیا با پچ 9797 hdmi قابل آپگرید است؟؟؟؟؟؟؟

KAVEH_SaT4SaT
11-29-2010, 00:34
جناب مهندس
من 9898 xs pvr hdmi دارم آیا با پچ 9797 hdmi قابل آپگرید است؟؟؟؟؟؟؟

خیر دوست عزیز....فقط از پچ مربوط به رسیور خودتون استفاده کنید،و هرگز سافتور رسیور های دیگر رو به رسیورتون انتقال ندید.....

mamaloosh
11-29-2010, 03:49
عزیز سلام ..من یک رسیور iclass9898 xs pvr تازه خریدم و اصل هم است بعد از یک هفته که خریدمش رسیور وقتی میخواد روشن بشه چراغ ابی ان روشن میشه و بعد رسیور کاملا خاموش میشه مشکل از کجاست با تشکر

درود به شما اگه که خودت سر رشته داری این کار رو باید با pc انجام بدی

اگه که بلد نیستی بده به یک نصاب نرم افزار رو از کامپیوتر به رسیور انتقال بده مشکل حل میشه

دوست عزیز قبل از ریختن پچ حتما فایل کلین رو انتقال بدین

موفق باشید
:69:

mhr54
11-29-2010, 17:59
عزیز دلم
عرض کردم من 9898 xs pvr hdmi دارم و پچ 9797 hdmi را میخواهم رویش نصب کنم
ضمنا مدل دستگاهم s9f4a126-1098A میباشد و مدل دانلود شده مخصوص 9797 hdmi با نام s9f4a126-11305F.sgn
میباشد به تاریخ 2010-11-22

mhr54
11-30-2010, 18:17
جناب مدیر من انجام دادم : 9797 hdmi روی 9898 hdmi کار کرد و البته با پچ همسان از جهت آیدی
فقط بعد از پچ و ریختن کدهای همراهش (example_nxgxa_boxkey) و سپس کد های جدید (SoftCam_22112010)
دیگر هیچ کانال پولی باز نمیکنه و قسمت وارد کردن کد هم همه خالی هستند غیر از viaaccess
حالا چکار کنم دکتر؟

ali7810
12-04-2010, 03:32
salam . man ye moshkelii peyda kardam ke har karii mikonam dorost nemishe . man ye dastgahe iclass 9696x daram ke ta alan behesh flash vasl nakardam , ama in dastgah bad az 1 mah khariide man khod be khod shabake avaz mikone . ham batri haroo dar avoordam ham joloye dasgahoo chek kardam ke gir nakarde bashe . az tarafi reset factori ham kardam . age komak konid mamnon misham

mohammad3010
12-10-2010, 04:01
با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
من دستگاه i class9595x pvr دارم که با آخرین پچ ها 11300 وحتی 11305و (11310 رو هنوز امتحان نکردم) رسیور را آپگرید کردم اما در همه ی این ورژن ها:
بعد از ضبط برنامه روی فلش مموری(کینگستون 2 گیگ) موقع اجرا کردن آن تو رسیور با زدن دکمه play دستگاه ریست می شود
اگر ممکنه منو راهنمایی کنید عیب از کجاست؟
ضمناً فلشو فرمتم کردم بعد زدم به رسیور اما بازم داستان همونه

KAVEH_SaT4SaT
12-10-2010, 04:10
من دستگاه i class9595x pvr دارم که با آخرین پچ ها 11300 وحتی 11305و (11310 رو هنوز امتحان نکردم) رسیور را آپگرید کردم اما در همه ی این ورژن ها:
بعد از ضبط برنامه روی فلش مموری(کینگستون 2 گیگ) موقع اجرا کردن آن تو رسیور با زدن دکمه play دستگاه ریست می شود

من نیز این پچ ها را روی رسیور ریختم،اما چنین مشکلی نداشتم،مشکل از کول دیسک شماست!!!!!!با کول دیسک دیگری تست کنید،نتیجه اعلام کنید..............

vahid6630
12-10-2010, 06:55

نرم افزار11.221برای رفع مشکل ریست در حالت پخش

grive
12-11-2010, 07:32
مشكل شناختن سوييچر با راههاي گفته شده حل نشد
آيا آپديتي يا فايلي هست كه بتونه اين مشكل رو حل كنه ؟

فرزاد123
12-11-2010, 08:16
سلام اساتيد فن ما هنوز اندر يافتم سافتكم دور سلتونميم چاكرتونيم

CHELSEA
12-11-2010, 21:20
سلام دوستان ببخشيد من رسيورم 9898hdmiاست خواهش مي كنم كمكم كنيدكه چطور idman را باز كنم ايدي ان چيست

rg1350
12-12-2010, 00:42
بنده يگ رسيورهاويون9797 hdmi xs pvr بعداز جند ماه تعدادي از كانال هاي انباز نميشود فايل اپ ديت انرا ا بافلش نصب نمودم بازهم كانلها باز نشد لطفا بنده را راهنمايي فرماييد

mohammad3010
12-13-2010, 20:39
نرم افزار11.221برای رفع مشکل ریست در حالت پخش

مرسی دوست عزیز مشکل حل شد.
فقط کانال های کارتی مثل rai بسته شدند با شافتکم مشکلم حل میشه؟
و اینکه با این نرم افزار 11221 پیغام s/w switch ظاهر میشه یا نه؟

msh22
12-17-2010, 05:16
باسلام خدمت مدیران عزیزازبین نرم افزارهایی11221-11228-11300-11310-11312-11160-کدام بهترین است براییiclass9696

ahmadsoft2010
12-25-2010, 19:59
لطفا یک اموزش کامل در مورد کد دهی دستی به آیکلاس 9595 بدید . آخه این کدهای شما 32 رقم و تو قسمت کد دهی 16 رقم بیشتر نمی شه .

KAVEH_SaT4SaT
12-25-2010, 20:54
باسلام خدمت مدیران عزیزازبین نرم افزارهایی11221-11228-11300-11310-11312-11160-کدام بهترین است براییiclass9696

به نظر بنده حقیر 11300 و 11312 که رسمی هستند نرم افزار های خوبی هستن!!موفق باشید..

KAVEH_SaT4SaT
12-25-2010, 21:11
لطفا یک اموزش کامل در مورد کد دهی دستی به آیکلاس 9595 بدید . آخه این کدهای شما 32 رقم و تو قسمت کد دهی 16 رقم بیشتر نمی شه .

کد های dcw رو میگید!بله شما درست می گید رسیور های آیکلاس توانایی وارد شدن کد های dcw نیست!حالا اگه پیدا کردیم من یا دوستان دیگه ، مطلب رو میذاریم تو سایت!!

موفق باشید!!

ahmadsoft2010
12-25-2010, 22:15
یعنی کسی تویه این سایته به این بزرگی بلد نیست به ما بگه چجوری میشه به ایکلاس 9595 کد داد !!

hosse
12-25-2010, 22:37
سلام اقایانی که ای کلاس 95 95xو 9696 دارند وسافتکم 11310 و11312 مشکلاتی در لیست pvr موجب شده یک بار دیگه انجام بدن وبعد اتمام ریست فاکتوری کنید تا مشکل برطرف شه

KAVEH_SaT4SaT
12-25-2010, 22:43
سلام اقایانی که ای کلاس 95 95xو 9696 دارند وسافتکم 11310 و11312 مشکلاتی در لیست pvr موجب شده یک بار دیگه انجام بدن وبعد اتمام ریست فاکتوری کنید تا مشکل برطرف شه

درسته،دوستان توجه کنید هر پچی برای آیکلاس و هایویوون اومد و خواستید انتقال بدید،قبلش یه بکاپ از کانالا بگیرید،بعدش پچ رو انتقال بدید،ریست فکتوری بعدش را هم حتما انجام بدید تا مشکلی پیش نیاد،حالا بکاپ رو Restore کنید!!

موفق باشید!!

ahmadsoft2010
12-25-2010, 22:52
من جدیدترین سافتکم ها که میان رو رسیورم میریزم اما کانالی باز نمیشه . میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه.

hamed_282
01-07-2011, 13:49
سلام میخواستم لودر 9696 را برام بذارید ممنون میشم.

KAVEH_SaT4SaT
01-07-2011, 15:10
سلام میخواستم لودر 9696 را برام بذارید ممنون میشم.

کاش قبل از ارسال این پست کمی جستجو می کردید....در بخش موجود هست!!

m1000
01-10-2011, 04:23
در رابطه با رفع چراغ قرمز روی پانل کسی اطلاعی داره . وقتی دستگاه رو روشن میکنی فقط چراغ قرمز روشن میشه .یعنی وایسا

reza_ns
01-10-2011, 10:58
در رابطه با رفع چراغ قرمز روی پانل کسی اطلاعی داره . وقتی دستگاه رو روشن میکنی فقط چراغ قرمز روشن میشه .یعنی وایسا

دوست عزیز سلام

اگه دستگاه شما این جور شده یا برنامه اشتباه داده اید یا ای سی فلش مشکل داره

اگه برنامه اشتباه دادید که با لودر با سیستم با کابل 232 برنامه بده

رسیور از پشت خاموش لودر را اجرا کن کلید پاور جلو را بگیر بعد از پشت کلید را روشن کن کلید پاور را تا برنامه

روی رسیور نیامده ازاد نکن

موفق باشی

arash1359
01-10-2011, 19:10
باسلام کسی سافتکمهای جدید هایویژن9696را داره؟

mojtaba368
01-21-2011, 15:16
با سلام خدمت اساتید . من روی 9696 برنامه جدید ریتم ولی کانال 3 موقعه فوتبال قطع میشه البته روی badr ایرانو گرفتم لطفا راهنمایی کنید خیلی ازیت شدم .هر سافتکمی هم ریختم جواب نگرفتم؟

KAVEH_SaT4SaT
01-21-2011, 15:22
با سلام خدمت اساتید . من روی 9696 برنامه جدید ریتم ولی کانال 3 موقعه فوتبال قطع میشه البته روی badr ایرانو گرفتم لطفا راهنمایی کنید خیلی ازیت شدم .هر سافتکمی هم ریختم جواب نگرفتم؟

اینی که بهت میگم،امتحان کن:

برو منو،گزینه ی CAS اگر نداری برو رو StbSettings و 1234 رو بزن،یا از همون Cas که رفتی دکمه ی قرمز کنترل رو بزن،وارد منوی کددهی خواهید شد،

به قسمت BISS بروید،یه کد جدید ایجاد کرده واین اطلاعات را وارد نمایید:

1FFF:0003:1111113311111133

arash1359
01-21-2011, 17:28
موقع تعویض کردن ماهواره مثلا ازهاتبرد به اینتل ست پیامno signal میده کسی مشکل منوداره؟ برای رفع اون بایدچکارکرد؟

mohsenking
01-21-2011, 22:06
موقع تعویض کردن ماهواره مثلا ازهاتبرد به اینتل ست پیامno signal میده کسی مشکل منوداره؟ برای رفع اون بایدچکارکرد؟
اگه دیش گردون داری بخاطر اینه که طول میکشه تا جهت رو عوض کنه و بخاطر این پیغام میده

KAVEH_SaT4SaT
01-21-2011, 22:29
اگه دیش گردون داری بخاطر اینه که طول میکشه تا جهت رو عوض کنه و بخاطر این پیغام میده

فکر نکنم،من دیش گردون دارم،ولی این پیغام رو ندارم!!از دیش گردون نیست!!!ایشون به احتمال زیاد از دیش معمولی و سوییچر استفاده می کنند،ولی من که میگم نرم افزاری نیست!!!!

msh22
01-22-2011, 00:49
سلام منiclass9696دارم اخرین سافتکم راریختم ولی کانلهایی فرکانس10992که همان شبکهایی ایتالیاهستندrai1-2-3-4قطع هستندعلت چیه

mimi_hakimi
01-22-2011, 00:59
سلام
من رسیور 9696 فول اچ دی دارم با آخرین پچ هم آپگرید کردم ولی در ضبط برنامه با کول دیسک مشکل دارم گاهی ضبط نمیکنه گاهی قفل میکنه گاهی ضبط میکنه اما در رایانه چیزی نشون نمیده
با نرم افزار قدیمی که درست بود هم به این حالت هست الان لطفا کمک کنید با تشکر

mimi_hakimi
01-22-2011, 01:03
سلام منiclass9696دارم اخرین سافتکم راریختم ولی کانلهایی فرکانس10992که همان شبکهایی ایتالیاهستندrai1-2-3-4قطع هستندعلت چیه

معمولا برخی سافکم ها کدهای شبکه rai رو ندارن باید سافتکمی رو که میزنید بدونید برای چه کانالی هست

msh22
01-22-2011, 01:36
دوست عزیزاین سافتکم کدهاییraiرادارد

KAVEH_SaT4SaT
01-22-2011, 01:42
سلام
من رسیور 9696 فول اچ دی دارم با آخرین پچ هم آپگرید کردم ولی در ضبط برنامه با کول دیسک مشکل دارم گاهی ضبط نمیکنه گاهی قفل میکنه گاهی ضبط میکنه اما در رایانه چیزی نشون نمیده
با نرم افزار قدیمی که درست بود هم به این حالت هست الان لطفا کمک کنید با تشکر

دوست عزیز،این مشکل فقط ماله شما نیست،همه با این مساله مشکل دارن!تنها راهش اینه صبر کنید پچ جدید ارائه بشه تا شاید این مشکل حل بشود!!!

arash1359
01-22-2011, 15:51
فکر نکنم،من دیش گردون دارم،ولی این پیغام رو ندارم!!از دیش گردون نیست!!!ایشون به احتمال زیاد از دیش معمولی و سوییچر استفاده می کنند،ولی من که میگم نرم افزاری نیست!!!!
درسته کاوه جان من ازدیش معمولی وسوئیچر استفاده میکنم ،قبلا ازرسیور استارستx97استفاده میکردم این مشکلونداشتم ولی الان که ازرسیور هایویژن9696استفاده میکنم مشکل پیداکرده:wink:

KAVEH_SaT4SaT
01-22-2011, 15:55
درسته کاوه جان من ازدیش معمولی وسوئیچر استفاده میکنم ،قبلا ازرسیور استارستx97استفاده میکردم این مشکلونداشتم ولی الان که ازرسیور هایویژن9696استفاده میکنم مشکل پیداکرده:wink:

والا خودتون جواب خودتون رو دادید،مشکل از رسیور هست،و ممکن هست با پچ های بعدی حل بشه!!اما من بیشتر احتمال میدم سخت افزاری باشد!!

a_asadi50
01-22-2011, 16:43

با سلام
من باتعويض سو يچ اين مشكل رو كه واسه خودم پيش اومده بود برطرف كردم
اميدوارم براي شما جواب بده

shift1361
01-23-2011, 15:21
با سلام
من ريسيور hivion 9696x pvr دارم لطفا فايل اپتوديت آن را در صورت امكان برايم بفرستيد ضمنا مدل رسيور من s9f2a126 است با تشكر

KAVEH_SaT4SaT
01-23-2011, 16:06
با سلام
من ريسيور hivion 9696x pvr دارم لطفا فايل اپتوديت آن را در صورت امكان برايم بفرستيد ضمنا مدل رسيور من s9f2a126 است با تشكر

پچهای جدیدورسمی برای چندمدل هایویون بتاریخ 7.1.2011 9595X PVR = گروه 1
9696X PVR
PVR 9090X
PVR 9191X
5151X PVR

29E3USB_CAS
[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .] 29E3USB_CAS.zip ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .]) (1,022.1 کیلو بایت,

4563
01-24-2011, 01:25
سلام من 9999x pvr دارم و الان به مشکل برخوردم اومدم آبدیتش کنم که بعد از ری استار شدن دستکاه دستگاه هر 30 الی 40 ثانیه یک بار ری استار میشد و الانم داشتم پکیج کارخانه ایشو نصب می کردم وستش ری استار شد و دیگه بالا نیومد میخواستم یه کمک بکنین خیلی فوریه ممنون میشم.

mohsen.m
01-28-2011, 22:34
باعرض سلام وخسته نباشی آیا در رسیور آیکلاس میتوان لیست ماهوارها رو فارسی کردیعنی بجای هاتبرد بنویسیم اروپا و غیره

alisarebon
02-01-2011, 09:42
دوستانمنیه سوالی مطرح کردم چون جواب داده نشده دو باره میپرسم

یه سری که مثل من تازه کارند حتی اصطلاحات پیش پا افتاده رو هم نمیدونند

ازتون خواهش میکنم الفبای اصطلاحات کار با ماهواره رو بگید مثل دانگل سیسیکم لودر سافتکم فرق پچ اپدیت با فایل اپدیت فرق انتفال با کابل و فلش اصلا کابل ایکلاس رو از کجا بگیریم از همه مهم تر طریقه اپدیت و چیزایی که باهاش برخورد میکنیم و لازمه بدونیم

و اینکه ظاهرا هر کی پچ های جدید یا فایل های جدید رو اپدیت کرده با دستگاه 9696 که منم دارم به مشکل برخورده

پیشا پیش از پاسختون ممنونم

زنده باد ایران من

اگه تایپیکی هست معرفی فرمایید که چه بهتر من که ندیدم

farshad 2010
02-01-2011, 20:54
سلام من ایکلاس 9696xpvr دارم پچ برای update ریختم پشت سرهم ریست شد الانم همش در حالت standby هستش خط سبز رو ی رسیور فقط می چرخه رو صفحه تلویزیون میزنه no softwar از کنترلشم نمی تونم استفاده کنم فقط از پشت خاموش روشن می کنم . ممنون می شم اگر کمکم کنید .

KAVEH_SaT4SaT
02-02-2011, 03:40
دوستانمنیه سوالی مطرح کردم چون جواب داده نشده دو باره میپرسم

یه سری که مثل من تازه کارند حتی اصطلاحات پیش پا افتاده رو هم نمیدونند

ازتون خواهش میکنم الفبای اصطلاحات کار با ماهواره رو بگید مثل دانگل سیسیکم لودر سافتکم فرق پچ اپدیت با فایل اپدیت فرق انتفال با کابل و فلش اصلا کابل ایکلاس رو از کجا بگیریم از همه مهم تر طریقه اپدیت و چیزایی که باهاش برخورد میکنیم و لازمه بدونیم

و اینکه ظاهرا هر کی پچ های جدید یا فایل های جدید رو اپدیت کرده با دستگاه 9696 که منم دارم به مشکل برخورده

پیشا پیش از پاسختون ممنونم

زنده باد ایران من

اگه تایپیکی هست معرفی فرمایید که چه بهتر من که ندیدم

سلام،تا چند روز دیگه یه تاپیک کامل از اصطلاحات ماهواره براتون آماده می کنم،

درمورد پچ ها ،نه،اگه رسیورتون اصلی باشه،با آپدیت پچ مشکلی پیش نمیاد!!!سعی کنید پچ های جدید رو استفاده کنید!!

باعرض سلام وخسته نباشی آیا در رسیور آیکلاس میتوان لیست ماهوارها رو فارسی کردیعنی بجای هاتبرد بنویسیم اروپا و غیره

سلام،دوست عزیز،فعلا این امکان وجود نداره،حالا چی میشه با همین اسامی انگلیسی تحمل کنی؟!؟!:biggrin::biggrin:

دوست عزیز،فعلا در پچ های جدید این مساله اضافه نشده و ممکنه در آینده اضافه شود،اما احتمالش کمه!!!

mmm45
02-02-2011, 05:21
کاوه جان سلام
دوست عزیز رسیور ایکلاس 9595 هرکاری کردیم با سویچر که راه نیامد هیچ بدون سویچر هم سر ناسازگاری داره مثلا از روی کانالهای ازاد وقتی بروی کانالهای کارتی میرویم یهو فرکانس قطع میشه اخرین نرم افزار ریخته شده ریست فاکتوری ساعت وتاریخ هم انجام گرفته فایدهای نداره راهنمایی کنید رفع مشکل شود ضمنا دانکل میکروباس 1 استفاده میکنیم

KAVEH_SaT4SaT
02-02-2011, 05:35
کاوه جان سلام
دوست عزیز رسیور ایکلاس 9595 هرکاری کردیم با سویچر که راه نیامد هیچ بدون سویچر هم سر ناسازگاری داره مثلا از روی کانالهای ازاد وقتی بروی کانالهای کارتی میرویم یهو فرکانس قطع میشه اخرین نرم افزار ریخته شده ریست فاکتوری ساعت وتاریخ هم انجام گرفته فایدهای نداره راهنمایی کنید رفع مشکل شود ضمنا دانکل میکروباس 1 استفاده میکنیم

سلام،اگه درست متوجه شده باشم،شما از یه دیش برای شرینگ و ماهواره ی خودتون استفاده می کنید،که بار ها گفته شده این مشکلات را در پی دارد!!

parvane
02-03-2011, 01:10
سلام..خسته نباشید..
مدل رسیور ما iclass 9898xs pvr HDMI هست...
الان پیغام update کردن s/w میده..
s/w جدیدی هست؟
ممنون

KAVEH_SaT4SaT
02-03-2011, 05:42
سلام..خسته نباشید..
مدل رسیور ما iclass 9898xs pvr hdmi هست...
الان پیغام update کردن s/w میده..
S/w جدیدی هست؟
ممنون

پچ 11300 یا ورژن های بالاتر را بریزید مشکل باید برطرف شود...

dante2008
02-05-2011, 02:05
سلام .
من دستگاه 9696 باورژن 11320 دارم وقتی که کلید F3 رو برای ذخیره عکس میزنم دستگاه ریست میشه
در ضمن توی تنظیمات capture رو انتخاب کردم (pvr setting)

microbox
02-05-2011, 02:17
سلام .
من دستگاه 9696 باورژن 11320 دارم وقتی که کلید f3 رو برای ذخیره عکس میزنم دستگاه ریست میشه
در ضمن توی تنظیمات capture رو انتخاب کردم (pvr setting)

دوست عزیز این سوال رو در جای دیگر نیز مطرح کردید

شما ورژن نرم افزاری که در رسیورتان است قابلیت ساپورت ندارد از ورژنهای دیگر استفاده کن

188188
02-06-2011, 02:13
سلام من اکلاس 9696 پی وی آر خریدم .(hd)
من یه تلویزیون تو اتاق نشیمن دارم که با خروجی hdmiدارم کانال ها رو میبینم و یه تلویزیون هم تو اتاق خواب دارم
روز اول بلویزیون اتاق خوابم درست نشون میداد ولی مثل اینکه همسر بنده کمی با ریسیور دستکاری کرده و تصویر
تو اتاق خواب خراب شده
آیا به نظر شما این به خاطر دستکاری همسرم هست یا اینکه ریسیور مشکل خروجی پیدا کرده.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

KAVEH_SaT4SaT
02-06-2011, 07:15
سلام من اکلاس 9696 پی وی آر خریدم .(hd)
من یه تلویزیون تو اتاق نشیمن دارم که با خروجی hdmiدارم کانال ها رو میبینم و یه تلویزیون هم تو اتاق خواب دارم
روز اول بلویزیون اتاق خوابم درست نشون میداد ولی مثل اینکه همسر بنده کمی با ریسیور دستکاری کرده و تصویر
تو اتاق خواب خراب شده
آیا به نظر شما این به خاطر دستکاری همسرم هست یا اینکه ریسیور مشکل خروجی پیدا کرده.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز،روی کنترل دکمه ای به نام Video Format پیدا کنید،البته آیکلاس رو نمی دونم ولی هایویون این دکمه رو داره،آیکلاس هم داره ولی ممکنه اسمش فرق کنه،روی اون بزنید : بدین وسیله تنظیمات تصویر رسیور در دو حالت 576i و 576P تغییر می کند،روی خیلی از تلویزیون ها این 576P ساپورت نمی شه،باید اونو بذارید روی 576i!!!

Psp2004
02-07-2011, 08:55
سلام دوست عزیز،روی کنترل دکمه ای به نام Video Format پیدا کنید،البته آیکلاس رو نمی دونم ولی هایویون این دکمه رو داره،آیکلاس هم داره ولی ممکنه اسمش فرق کنه،روی اون بزنید : بدین وسیله تنظیمات تصویر رسیور در دو حالت 576i و 576P تغییر می کند،روی خیلی از تلویزیون ها این 576P ساپورت نمی شه،باید اونو بذارید روی 576i!!!

منم دقیقن همین مشکلو دارن ولی روی iclass چنین دکمه ای نداره ... یعنی من همه دکمه ها رو امتحان کردم ولی نشد .:biggrin:... کسی میدونه دقیقن توی iclass ها اسم این دکمه چیه؟؟؟؟
با سپاس..........

charlie
02-07-2011, 09:06
سلام

من جديداً يه iclass 9696 pvr hdmi گرفتم ، ظاهراً كه اصلي چون چينيشم همراه نصاب بود و ديدم.
تقريباً تو تمام شبكه ها بالا يا پايين صفحه بعضي وقتها كج ميشه ، يعني يه رديف از تصوير ميره جلوتر و تصوير كشيده ميشه.

تو بعضي از شبكه ها هم مثل BBC Persian صفحه خيلي پرش داره.

اگه همين تصاوير هم ركورد كنم تو كامپيوتر هيچ مشكلي نداره و صاف صافه.

مي خواستم ببينم مشكل از كجاست؟

ممنون

MPSS
02-07-2011, 09:42
منم دقیقن همین مشکلو دارن ولی روی iclass چنین دکمه ای نداره ... یعنی من همه دکمه ها رو امتحان کردم ولی نشد .:biggrin:... کسی میدونه دقیقن توی iclass ها اسم این دکمه چیه؟؟؟؟
با سپاس..........

عکس این دکمه روی کنترل 9898 رو براتون میزارم شاید کمکتون کنه.ضمنا اون دکمه A/V + هم براتون سایز تصویر رو تغییر میده که بهتره روی حالت AUTO باشه

daftar
02-08-2011, 16:51
با سلام خدمت دوستان رسیور هایون 9797 xs pvr hdmi بالا نمی اید توی صفحه یک جمله ای مینویسه پانل جلو هم یک خط بطور دایم دور میزنه لطفا کمک کنید با تشکر:3D17:

188188
02-09-2011, 06:40

با تشکر از راهنماییتون
ولی من وقتی این دکمه رو زدم فقط 480 p اومد و
وقتی هم که دوباره میزدم تصویر میرفت و دوباره همون 480 p میومد فکر میکنید مشکل چیه؟

KAVEH_SaT4SaT
02-09-2011, 06:44
با تشکر از راهنماییتون
ولی من وقتی این دکمه رو زدم فقط 480 p اومد و
وقتی هم که دوباره میزدم تصویر میرفت و دوباره همون 480 p میومد فکر میکنید مشکل چیه؟

سلام پس معلومه رسیور شما فقط 480 p رو ساپورت می کند،و تصویر شما در صورتی درست خواهد شد که از این 480p به 480 i سوییچ کنید،پس حالا که رسیورتون ساپورت نمی کنه راهی نیست!!!!

dante2008
02-09-2011, 09:01
سلام
رسیور من مدل 96996x هست یه مشکل باهاش دارم که توی مدل 9797xn این مشکل حل شده میشه برنامه اون مدل رو روی رسیور خودم بریزم؟
اگه امکانش هست چطوری باید انجام بدم؟

188188
02-11-2011, 04:56
سلام پس معلومه رسیور شما فقط 480 p رو ساپورت می کند،و تصویر شما در صورتی درست خواهد شد که از این 480p به 480 i سوییچ کنید،پس حالا که رسیورتون ساپورت نمی کنه راهی نیست!!!!
ولی دوست عزیز روز اول که دستگاه رو خریده بودم مشکل امروز رو نداشتم و تلویزیون اتاق دیگرم کاملا صاف و درست نشون میداد ولی بعد از دستکاری همسرم این مشکل پیدا شده.
راهی برای این مشکل وجود داره؟

Masood
02-11-2011, 23:35
سلام به همه دوستان

من رسیورم هایویون 9191 هستش و دیش گردون موتور دارم وقتی از روی شبکه های استانی میخوام برم رو فارسی 1 نمیره اول باید برم روی هاتبرد بعد برم رو فارسی 1 درست میشه از روی همه جهتها راحت میره رو فارسی 1 اما از رو استانی نمیره؟؟؟
ضمنا نرم افزاری هم که ریختم همین پچ 30.1.2011 هستش

ثنا
02-14-2011, 01:03
سلام خسته نباشید نحوه امولاتور ایکلاس 9797را می خواستم

nima1359
02-15-2011, 03:23
سلام به همگي
من کل اين تاپيک رو خوندم و تقريبا 4و5 مورد ديدم که افراد مشکل مثل من داشتن و هيچکي جواب نداده از مدير محترم انتظار داشتم در مورد اين مشکل يه جستجوئي مي کردن و حداقل يه جواب درست نميشه هم که مي شد مي دادن.واما مشکل :نمايش پيغام no s/w در صفحه آبي و قاعدتا بالا نيومدن دستگاه و چرخش sevensegment .در مورد دستگاه من بعد از ريختن نرم افزار جديد انگار يه خورده مشکل داشت و اگه مي رفتي روي سرچ اتوماتيک دستگاه خود به خود فاکتوري ريست مي شد که ما هم بچه خوبي بوديم و نمي رفتيم تا اينکه حين روشن بودن برق رفت و وقتي اومد ما مونديم و مشکل no s/w البته لازم به ذکر است با نرم افزار لودر و انواع پچ ها رو امتحان کردم با پيغام آيدي مچ نيست روبرو مي شم.حالا مردونه اگه کسي ميدونه يا مي تونه کمکم کنه کوتاهي نکنه که دختره 6 ماهم فقط با موزيک ويديو گريه اش بند مياد

KAVEH_SaT4SaT
02-15-2011, 03:46
سلام به همگي
من کل اين تاپيک رو خوندم و تقريبا 4و5 مورد ديدم که افراد مشکل مثل من داشتن و هيچکي جواب نداده از مدير محترم انتظار داشتم در مورد اين مشکل يه جستجوئي مي کردن و حداقل يه جواب درست نميشه هم که مي شد مي دادن.واما مشکل :نمايش پيغام no s/w در صفحه آبي و قاعدتا بالا نيومدن دستگاه و چرخش sevensegment .در مورد دستگاه من بعد از ريختن نرم افزار جديد انگار يه خورده مشکل داشت و اگه مي رفتي روي سرچ اتوماتيک دستگاه خود به خود فاکتوري ريست مي شد که ما هم بچه خوبي بوديم و نمي رفتيم تا اينکه حين روشن بودن برق رفت و وقتي اومد ما مونديم و مشکل no s/w البته لازم به ذکر است با نرم افزار لودر و انواع پچ ها رو امتحان کردم با پيغام آيدي مچ نيست روبرو مي شم.حالا مردونه اگه کسي ميدونه يا مي تونه کمکم کنه کوتاهي نکنه که دختره 6 ماهم فقط با موزيک ويديو گريه اش بند مياد

دوست عزیز،وقتی بالودر پچ رو می زنید و پیغام آیدی مچ نیست میده یعنی نرم افزاری که می خواید بزنید مربوط به مدل رسیور شما نیست،دلیل دومش هم اینه که رسیورتون چینیه!!

nima1359
02-15-2011, 03:50
سلام به همه دوستان

من رسیورم هایویون 9191 هستش و دیش گردون موتور دارم وقتی از روی شبکه های استانی میخوام برم رو فارسی 1 نمیره اول باید برم روی هاتبرد بعد برم رو فارسی 1 درست میشه از روی همه جهتها راحت میره رو فارسی 1 اما از رو استانی نمیره؟؟؟
ضمنا نرم افزاری هم که ریختم همین پچ 30.1.2011 هستش
سلام
عزيز من ماهواره چي نيستم:wink:ولي فکر کنم ماهواره استاني اين طرفه، فارسي1 هم اون طرف چون فاصله شون زياد ديشت اينرسي حرکتيش زياد ميشه تا مياد ترمز کنه نگه داره از جهتش رد ميشه .يه خورده يه کوچولو اينورتر پوزيشينتو سيو کن

nima1359
02-15-2011, 03:57
دوست عزیز،وقتی بالودر پچ رو می زنید و پیغام آیدی مچ نیست میده یعنی نرم افزاری که می خواید بزنید مربوط به مدل رسیور شما نیست،دلیل دومش هم اینه که رسیورتون چینیه!!
فدات شم من بيش از 10 15 مدل برنامه که بعضي هاش هم تو همين سايت به اسم ريسور من يعني 9595xpvr بود رو تست کردم حتي برنامه روي سايت کارخونش رو هم رفتم دانلود کردم ريختم نشد .
ريسيور چيني يه پيغام ديگه مي ده صرف نظر از ظاهر ريسيور که چيني نيست

Masood
02-15-2011, 08:01
سلام
عزيز من ماهواره چي نيستم:wink:ولي فکر کنم ماهواره استاني اين طرفه، فارسي1 هم اون طرف چون فاصله شون زياد ديشت اينرسي حرکتيش زياد ميشه تا مياد ترمز کنه نگه داره از جهتش رد ميشه .يه خورده يه کوچولو اينورتر پوزيشينتو سيو کن

احتمالا مربوط به این موضوع منمیشه چون پیغام زیر رو مرتبا مینویسه
motor is moving please wait
بعد باز مینویسه No signal
و این موضوع تکرار میشه و هر پیغام رو 12 ثانیه نشون میده

majid_masnavi
02-15-2011, 08:22
سلام به همگي
عزیز جان.اگر تمام برنامه ها رو با انواع لودر چک کردی و جواب نگرفتی فقط برنامه کردن ای سی فلش میمونه و یا تعویضش کن.مشکلی نیست که حل نشه.شما یه تعمیر کار خوب گیر بیار و ای سی فلش رو برنامه یا عوض کن.

daftar
02-16-2011, 15:36
دوستان سلام" رسيور هايون 9797xs pvr hdmi را برنامه زدم الان با لا نمياد روي پانل يك خط دور ميزند لطفا كمك كنيد

ashkan_memco
02-16-2011, 18:53
سلام دوستان
من دیروز یه رسیور هایویژن خریدم 240 تومن HD 9797 XS PVR XVID
چندتا سوال دارم
دفترچه فارسی برا دانلود پیدا میشه؟
دانگل دارک دارم چه کجای منو باید برم و اونو برای دانگل تنظیم کنم؟ هرچه میگردم twin رو نمیبینم
چه جوری باید وصلش کنم به adsl تا کانال باز کنه؟؟؟ cccam با بگیرم؟؟؟
یکی بیاد و مردونگی کنه تمام سوالاتم رو جواب بده

vahid6630
02-16-2011, 20:12
سلام دوستان
من دیروز یه رسیور هایویژن خریدم 240 تومن HD 9797 XS PVR XVID
چندتا سوال دارم
دفترچه فارسی برا دانلود پیدا میشه؟
دانگل دارک دارم چه کجای منو باید برم و اونو برای دانگل تنظیم کنم؟ هرچه میگردم twin رو نمیبینم
چه جوری باید وصلش کنم به adsl تا کانال باز کنه؟؟؟ cccam با بگیرم؟؟؟
یکی بیاد و مردونگی کنه تمام سوالاتم رو جواب بده

خدمت شما

راه اندازی شرینگ اینترنتی بر پایه نیوکم دی در ایکلاس و هایویون 9595 و 9696 پی وی ار
دوستان عزیز رسیورهایی ایکلاس و هایویون پروتکل SSSP رو براحتی و با کیفیت
عالی ساپورت میکنن

توسط نرم افزار Wsp 0.9.8 زیر و تهیه اکانت نیوکم دی قادر به باز کردن شبکه هایی کارتی خواهید بود

این نرم افزار رو مدل هایویون 9696 توسط خودم تست شده و بغیر از اسکای تمامی شبکه ها براحتی و بدون کوچکترین فریز و قطعی باز شده

توجه کنید پچهایی جدید سازگاری خوبی برای شرینگ ندارن بهتره از پچهای قدیمی استفاده کنید

نرم افزار Wsp 0.9.8 رو اجرا میکنید

اطلاعات اکانت نیوکم دی رو در قسمت سرور مربوط به نیوکم دی طبق عکس وارد کنید

در قسمت تیونر 1 طبق عکس گذینه SSSP و پورت مناسب رو انتخاب کنید

سرور و تیونر رو استارت کنید

تو منو رسیور قسمت سریال پورت گذینه SSSP رو انتخاب کنید رسیور ریاستارت میشود

روی شبکه هایی کارتی مربوط به اکانت صبر کنید باز خواهد شد

ehsaan
02-19-2011, 05:17
سلام
خواهشا اگه کسی نرم افزار iclass 9999 pvr داره بذاره تو سایت یا راهنمایی کنه از کجا گیر بیارم؟

masoud1000
02-19-2011, 17:55
من آی سی فلش رسیورم (icalss 9696 hdmi pvr) مشکل داره میخواستم بدونم تو ابران آی سی فلش برای این رسیور گیر میاد ؟ اگه میاد بگین از کجا میتونم تهیه کنم و قیمتش چنده چون تو شهر ما گیر نماد.

KAVEH_SaT4SaT
02-19-2011, 23:07
سلام
خواهشا اگه کسی نرم افزار iclass 9999 pvr داره بذاره تو سایت یا راهنمایی کنه از کجا گیر بیارم؟

پچی پیدا نکردم،احتمال میدم رسیور اصلی نباشه!!

nima1359
02-20-2011, 01:21
عزیز جان.اگر تمام برنامه ها رو با انواع لودر چک کردی و جواب نگرفتی فقط برنامه کردن ای سی فلش میمونه و یا تعویضش کن.مشکلی نیست که حل نشه.شما یه تعمیر کار خوب گیر بیار و ای سی فلش رو برنامه یا عوض کن.
سلام
بعد از يک هفته جستجو و آشنايي با واژه پچ ،سافتکم ،جي تگ،...
کابل جي تگ درست کردم و .... بالاخره درست شد و به خياله خودم يک ريال هزينه نکردم ولي وقتي به زماني که براش صرف کردم فکر کردم ديدم نمي ارزيد حداقل براي مبتديان مثل خودم که وقت کم دارن ،بايد بگم توجيح اقتصادي نداره مگر اينکه حال کني که خودت درستش کني.
من براي حل مشکلم مجبور شدم که تو اين کلوپا عضو بشم حالا که no problemهستش پس عزيزان bye for ever

hamed2323
02-20-2011, 02:00
سلام چندتا سایت رسمی نرمافزارهای iclass رو میخوام.مرسی

KAVEH_SaT4SaT
02-20-2011, 04:00

سلام،بار ها آدرس سایت های دیگر در این سایت خواسته شده،اما هیچ وقت پاسخی داده نمی شود،به دلیلی که اولا خلاف قوانین است،بعدشم نرم افزار هایی که تو سایت خودمون هست مورد اطمیان هستند ومشکلی ندارند،بنابراین نیازی به سایت های دیگر نیست!!

reza2012
02-23-2011, 04:48
با سلام
من رسيور آي كلاس 9696 دارم چطور كاناهلهاي كارتي را باز كنم

Sajad_Sat
02-23-2011, 04:50
با سلام

سلام دوست عزیز
1- با جدیدترین سافتکم ها که بعضی هاش 2 دقیقه و بعضی هاش 2 روز کار میکنند
2-سی سی کم(بهترین روش)
یا دانگل

zarkham
02-23-2011, 05:55
سلام بچه ها من ايكلاس 9696 پي وي ار دارم كه با اخرين پچ اپگريتش كردم اما موفق نشدم با دانگل ميكرو باكسي كه براش خريدم هيچ كانالي رو باز كنم بنظر شما دوستان مشكل از كجاست

vahid6630
02-23-2011, 05:58

نرم افزار توسط مدیران در سایت قرار میگیرد

zarkham
02-23-2011, 06:02
با سلام
دوست عزيز بهترين راه استفاده از دانگل هستش كه طوري كه دوستان ميگن ميكروباكس از همه بهتره

KAVEH_SaT4SaT
02-23-2011, 06:22
سلام بچه ها من ايكلاس 9696 پي وي ار دارم كه با اخرين پچ اپگريتش كردم اما موفق نشدم با دانگل ميكرو باكسي كه براش خريدم هيچ كانالي رو باز كنم بنظر شما دوستان مشكل از كجاست

دوست عزیز،شما دقیق بفرمایید چه کرده اید!؟یعنی تمام کارهایی که کردید رو بفرمایید تا بتونیم راهنمایی کنیم!

zarkham
02-23-2011, 06:50
كاوه جان سلام پچ 11336 روي رسيور اپگريد كردم تو سريال پرتر گزينه تواينو فعال كردم جهت شرينگم w3كه بصورت قيچي با مركزيت هاتبرد هستش استفاده كردم واسه ميكرو باكسم نرم افزار 2.19 استفاده كردمدرضمن كيفيت سيگنالم حدود 43 هستتش ممنون ميشم كمك كني

KAVEH_SaT4SaT
02-23-2011, 07:07
كاوه جان سلام پچ 11336 روي رسيور اپگريد كردم تو سريال پرتر گزينه تواينو فعال كردم جهت شرينگم w3كه بصورت قيچي با مركزيت هاتبرد هستش استفاده كردم واسه ميكرو باكسم نرم افزار 2.19 استفاده كردمدرضمن كيفيت سيگنالم حدود 43 هستتش ممنون ميشم كمك كني

سلام،با این کیفیت سیگنال به احتمال بسیار بسیار زیاد مشکل همینجاست،چون باید کمی بالاتر باشه تا کانال ها رو تازه با فریز باز کنه،اگر دیش جداداشته باشید خیلی بهتره و مطمئنن با دیش جدا و تنظیم درست وضعیت شرینگ مطلوب تر و وصل خواهد شد،محض اطمینان یه دیش جدا تهیه نمایید!!هرچه سیگنال بالاتر.........

درهرصورت من اشکال رو در دیش می بینم!مخصوصا الان که دیگه پارازیت زیادی روی ماهواره ی یوتلست هست،پس اگه تونستید جهت دیگری رو همچون اینتلست با دیش جدا بگیرید!

amir_hesam
02-27-2011, 10:44
شبکه تهران روی 9696 قطع شده کانال رو پاک کردم تو یه ماهواره فرکانس دادم ساعت النبی رو تغییر دادم ولی هیچکدوم جواب ندادن مشکل از کجاست؟

CHELSEA
02-28-2011, 05:00
دوستان رسیور من ایکلاس98اچدی ام ای است واز دیش گردون استفا ده می کنم چند روز که بعضی از جهت ها که می روم روشون نمی یاد لطفا کمک کنید تر کست و اینتل ست 902نمیاد عیب از چیست دو روز این طوری شده

KAVEH_SaT4SaT
02-28-2011, 06:13
دوستان رسیور من ایکلاس98اچدی ام ای است واز دیش گردون استفا ده می کنم چند روز که بعضی از جهت ها که می روم روشون نمی یاد لطفا کمک کنید تر کست و اینتل ست 902نمیاد عیب از چیست دو روز این طوری شده

دوست عزیز،کمی بیشتر جزییات رو توضیح بدید،با این توضیح شما اشکال از خیلی جاها میتونه باشه!!!

mohsen sat4sat
02-28-2011, 08:45
سلام دوستان من میخوام روی رسیور هایویژن 9696 پی وی آر جهت سیروس را بگیرم ولی روی لیست ماهواره های این دستگاه خبری از این نام نیست؟لطفا بگید باید چکار کنم؟آیا کانالهای این ماهواره بدون پروگرام کردن دستگاه هایویژن 9696پی وی آر یا کلا رسیورهای دیگه قابل مشاهده هستند؟اگه پروگرام میخواد از کجا باید تهیه کنم؟

mohsen sat4sat
02-28-2011, 11:38
دوستان چرا هایویژن 9696پی وی آر فیلمهای ظبط شده کانالهای عادی با فرمتts توسط ایکس کروزر 400 رو نشون نمیده و هنگ میکنه؟در صورتی که خود این دستگاه(9696) قابلیت ظبط با همین فرمت رو داره.

mostafa_krm
02-28-2011, 22:23
من به 9797 pvr hdmi سافتکم انتقال میدم ولی بیس کد قبول نمیکنه اشکال از چه

KAVEH_SaT4SaT
02-28-2011, 23:20
دوستان چرا هایویژن 9696پی وی آر فیلمهای ظبط شده کانالهای عادی با فرمتts توسط ایکس کروزر 400 رو نشون نمیده و هنگ میکنه؟در صورتی که خود این دستگاه(9696) قابلیت ظبط با همین فرمت رو داره.

من این رو میذارم پای عیب دستگاه،البته به جز این فرمت دیگر فرمت ها را از نظر من خوب پخش می کند،درضمن این یه عیب هست از نظر من!!!!!!!!!!!!!البته مطمئن شوید کانالی که ازش ضبط کردید،کیفیت بالای 576 p نداشته باشد!!!

سلام دوستان من میخوام روی رسیور هایویژن 9696 پی وی آر جهت سیروس را بگیرم ولی روی لیست ماهواره های این دستگاه خبری از این نام نیست؟لطفا بگید باید چکار کنم؟آیا کانالهای این ماهواره بدون پروگرام کردن دستگاه هایویژن 9696پی وی آر یا کلا رسیورهای دیگه قابل مشاهده هستند؟اگه پروگرام میخواد از کجا باید تهیه کنم؟

دوست عزیز،اسم و نام این ماهواره در رسیور های هایویون از Sirius به Astra 4A تغییر یافته است،این رو می تونستید از جهت این ماهواره در رسیورتون هم تشخیص بدید!!!

در کل موفق باشید!!!

medi
02-28-2011, 23:25
سلام دوست عزيز نام ديگر سايروس astsra4a است .

KAVEH_SaT4SaT
02-28-2011, 23:33
من به 9797 pvr hdmi سافتکم انتقال میدم ولی بیس کد قبول نمیکنه اشکال از چه

منظور شما چیه؟!؟سافتکم ها کد بیس توشون نیست اصلا!!!!

البته در بعضی از سافکمها کدbiss وجود نداره از یکی دیگه استفاده کنید
یا کد شبکه مورد نظر رو به صورت دستی وارد کنید

mostafa_krm
02-28-2011, 23:49
دستی وارد میکنم شبکه سه باز نمیکنه

microbox
03-01-2011, 00:29

جستجوی شبکه رو غیر فعال نمایید بعد سرچ کنید

ADMIN
03-01-2011, 00:40

0003 --1111113311111133

mohsen sat4sat
03-01-2011, 06:08
سلام.دوستان آیا کانالهای ماهواره سیروس بدون پروگرام کردن دستگاه هایویژن 9696پی وی آر یا کلا رسیورهای دیگه قابل مشاهده هستند؟اگه پروگرام یا سافکم میخواد از کجا باید تهیه کنم؟

mohsen sat4sat
03-01-2011, 06:23
من این رو میذارم پای عیب دستگاه،البته به جز این فرمت دیگر فرمت ها را از نظر من خوب پخش می کند،درضمن این یه عیب هست از نظر من!!!!!!!!!!!!!البته مطمئن شوید کانالی که ازش ضبط کردید،کیفیت بالای 576 p نداشته باشد!!!

سلام آقا کاوه تمامی کانالهایی که من با کروز 400 ظبط میکنم با کیفیت 1080i هست یعنی ممکنه مشکل نشون ندادن در دستگاه های دیگه از این باشه؟

دوست عزیز،اسم و نام این ماهواره در رسیور های هایویون از Sirius به Astra 4A تغییر یافته است،این رو می تونستید از جهت این ماهواره در رسیورتون هم تشخیص بدید!!!

در کل موفق باشید!!!

سلام آقا کاوه تمامی کانالهایی که من با کروز 400 ظبط میکنم با کیفیت 1080i هست یعنی ممکنه مشکل نشون ندادن در دستگاه های دیگه از این باشه؟

KAVEH_SaT4SaT
03-01-2011, 06:30
سلام.دوستان آیا کانالهای ماهواره سیروس بدون پروگرام کردن دستگاه هایویژن 9696پی وی آر یا کلا رسیورهای دیگه قابل مشاهده هستند؟اگه پروگرام یا سافکم میخواد از کجا باید تهیه کنم؟

یکبار جواب شما داده شد،

نام این ماهواره از Sirius به Astra4A تبدیل شده است

دقیقا همینطوره،چون این رسیور ها توان ضبط و پخش با این کیفیت را ندارند!
موفق باشید!

mohsen sat4sat
03-01-2011, 08:58
یکبار جواب شما داده شد،

نام این ماهواره از Sirius به Astra4A تبدیل شده است

آقا کاوه عزیز شما جواب اسم سیروس که تعقیر کرده رو دادید ممنون ولی سئوال من این بود که آیا برای دیدن کانالهای این ماهواره (Astra4A)آیا باید رسیور پروگرام بشه؟حالا چه رسیور هایویژن9696 باشه چه مارک دیگه.اگه پروگرام میخواد به کدوم قسمت از سایت خودمون مراجعه کنم ؟باز هم ممنون.

دقیقا همینطوره،چون این رسیور ها توان ضبط و پخش با این کیفیت را ندارند!
موفق باشید!
کاوه جان برام یک سئوال پیش امد اگه این رسیورها توان پخش با کیفیت 1080 آی رو ندارند پس چرا کانالهای غیر اچ دی رو میتونند باز کنند در صورتی که تمام با فرمت ts و کیفیت 1080 آی ظبط شده اند؟

rezashirali
03-01-2011, 21:06
با سلام. برای وصل کردن دانگل میکروباکس 2 به رسیور آی کلاس 9595 تک کارته چه ورژنی از نرم افزار بریزم بهتره؟

arash1359
03-01-2011, 23:06
باسلام خدمت دوستان خوبم
من رسیور هایویژن 9696دارم ولی مدتی است که رادیو را اصلا نمیگیرم حتی دستگاه را آپدیت کردم ولی مشکل حل نشد،کسی میدونه ایراد کار ازکجاست؟

KAVEH_SaT4SaT
03-02-2011, 00:05
با سلام. برای وصل کردن دانگل میکروباکس 2 به رسیور آی کلاس 9595 تک کارته چه ورژنی از نرم افزار بریزم بهتره؟

سلام،دوست عزیز،شما ورژن های بالاتر یا خود 11312 رو بریزید ، دانگل به راحتی کار خواهد کرد...

کاوه جان برام یک سئوال پیش امد اگه این رسیورها توان پخش با کیفیت 1080 آی رو ندارند پس چرا کانالهای غیر اچ دی رو میتونند باز کنند در صورتی که تمام با فرمت ts و کیفیت 1080 آی ظبط شده اند؟

دوست عزیز،

من نمیدونم یا من بد نوشتم یا متوجه نشدم،ولی الان کامل تر براتون توضیح می دم!!

ببینید خود بنده هم هایویون 9696 دارم،خب،

مثلا کانال ال جزیره اسپورت اچ دی 1 که روی نیلست هست رو من با دانگل قاعدتا می تونم باز کنم،تا این جا حله،با این رسیور وقتی می ری روی این کانال چون توانش پایین تر از کیفیت فول اچدی یعنی 1080i هست(از این کیفیت پایین تره،کیفیت این دستگاه ها 576 p/i هستش)و در نتیجه ی توان پایین دستگاه و ساپورت نکردن پخش اچدی فقط صدای این کانال شنیده میشه،پس کلا رسیور معمولی هایویون نمی تونه اچدی پخش کنه،چه فیلم ضبط شده روی کول دیسک و فلش باشه چه کانال اچدی باشه،حالا شما که با اکس کروزر میای فیلم اچدی ضبط می کنه این دستگاه نمی تونه پخش کنه،دلیل کامل ترش اگه بخوام بگم اینه که این رسیور تا رزولوشن 720*576 رو می گیرند و رزولوشن کانال های HD معمولا بالاتر حدود 1980*1024 دقیق یادم نیست ولی همین حدوده!!

دیگه نمی دونم چطوری بگم،دلیل هنگ این رسیور هم هنگام پخش اچدی های ضب شده ی کول دیسک این هستش!!

امیدوارم متوجه شده باشید.......

موفق باشید..

KAVEH_SaT4SaT
03-02-2011, 00:26
باسلام خدمت دوستان خوبم
من رسیور هایویژن 9696دارم ولی مدتی است که رادیو را اصلا نمیگیرم حتی دستگاه را آپدیت کردم ولی مشکل حل نشد،کسی میدونه ایراد کار ازکجاست؟

سلام،میشه بیشتر توضیح بدید؟!

یعنی شما موقع سرچ یه فرکانس علاوه بر کانال های تصویری کانال های رادیویی هم سرچ می کنید یا نه؟!؟!قاعدتا به صورت اتوماتیک سرچ میشن،و مشکلی ندارند،حالا مشکلتون چی هست دقیقا!!؟؟

arash1359
03-02-2011, 23:06
سلام،میشه بیشتر توضیح بدید؟!

یعنی شما موقع سرچ یه فرکانس علاوه بر کانال های تصویری کانال های رادیویی هم سرچ می کنید یا نه؟!؟!قاعدتا به صورت اتوماتیک سرچ میشن،و مشکلی ندارند،حالا مشکلتون چی هست دقیقا!!؟؟
کاوه جان موقع سرچ کردن کانالهای رادیوجستجو میشه ولی موقعی که میخوام ازرادیو استفاده کنم ودکمه رادیو رااز کنترل دستگاه میزنم رادیو نمی یاد

KAVEH_SaT4SaT
03-02-2011, 23:48
کاوه جان موقع سرچ کردن کانالهای رادیوجستجو میشه ولی موقعی که میخوام ازرادیو استفاده کنم ودکمه رادیو رااز کنترل دستگاه میزنم رادیو نمی یاد

سلام،دکمه ی ست SaT روی کنترل را بزن و برو روی All یه کانال انتخاب کن،حالا دکمه ی رادیو رو بزن،

درضمن مدل رسیور و شماره پچ دستگاه را بفرمایید...

از کی این طور شده؟!؟!برنامه ای انتقال دادید این طوری شد!؟!

arash1359
03-03-2011, 02:44
سلام،روشی که گفتی امتحان کردم جواب داد ولی در حالت عادی همونجوره،در ضمن اطلاعاتی که خواستی برات نوشتم
مدلhivion9696 pvrdvb
آخرین پج:17/2/2011

mohsen sat4sat
03-03-2011, 04:28
سلام دوستان من جهت سیروس (آسترا 4a) را روی هایویژن 9696 پی وی آر گرفتم ولی کانالهای pg و pb باز نمیشه؟لطفا راهنمایم کنید.ممنون.

KAVEH_SaT4SaT
03-03-2011, 05:21
سلام دوستان من جهت سیروس (آسترا 4a) را روی هایویژن 9696 پی وی آر گرفتم ولی کانالهای pg و pb باز نمیشه؟لطفا راهنمایم کنید.ممنون.

سلام،بنده هم این رسیور رو دارم،با پچ 11312 مشکلی نداره و این کانال ها را دارم،آیا شما سافتکم انتقال دادید به دستگاه؟؟!

mohsen sat4sat
03-03-2011, 08:22
سلام،بنده هم این رسیور رو دارم،با پچ 11312 مشکلی نداره و این کانال ها را دارم،آیا شما سافتکم انتقال دادید به دستگاه؟؟!

سلام
آقا کاوه پچ انتقالی من به تاریخ 7/12/2010 و سافتکم11310 هست.11312 رو از کدوم قسمت سایت بگیرم؟

mohsen sat4sat
03-03-2011, 19:30
سلام
آقا کاوه پچ انتقالی من به تاریخ 7/12/2010 و سافتکم11310 هست.11312 رو از کدوم قسمت سایت بگیرم؟

سلام
آقا کاوه منتظرم.

KAVEH_SaT4SaT
03-04-2011, 05:38
سلام

سلام،به طور مثال شما این پچ رو بزن،و به وسیله ی یه فایلی هست که تو فایل فشرده ی پچ هست به اسم example ng........ اونو بن تمام کد ها ریست بشه،بعد پچ رو بزن!:

موضوع مهم : نرم افزار های جدید و رسمی به تاریخ 7 - Feb - 2011 برای رسیور های هایویون و آیکلاس مدل های مختلف........ ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

ورژن 11312 نیست ولی مشکلی نداره..

mohsen sat4sat
03-05-2011, 10:52
سلام،به طور مثال شما این پچ رو بزن،و به وسیله ی یه فایلی هست که تو فایل فشرده ی پچ هست به اسم example ng........ اونو بن تمام کد ها ریست بشه،بعد پچ رو بزن!:

موضوع مهم : نرم افزار های جدید و رسمی به تاریخ 7 - feb - 2011 برای رسیور های هایویون و آیکلاس مدل های مختلف........ ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

ورژن 11312 نیست ولی مشکلی نداره..

سلام.کاوه جان دستت درد نکنه ولی آدرسی که دادی باز نشد.البته مشکل من هم با ورژن 11320 حل شد.به هر حال متشکرم.

zimax45
03-05-2011, 22:06
سلام خدمت همه دوستان ببخشید رمز مادر رسیور 9898xpvr می خواستم خواهشا کمک کنید

KAVEH_SaT4SaT
03-05-2011, 22:54
سلام خدمت همه دوستان ببخشید رمز مادر رسیور 9898xpvr می خواستم خواهشا کمک کنید

سلام،شما کد 8131 را امتحان کنید،البته این کافی نیست،

منو را زده،وارد StBStatus شده و 8131 را بزنید ، کد به 0000 باید تغییر پیدا کند..

mostafa_krm
03-09-2011, 10:06
سلام اموزش وصل کردن شرینگ iclassint9797pvrhdmi مخواستم

saeid2009
03-15-2011, 09:00
سلام دوستان من یه رسیور iclass9696 pvr دارم.کیفیت سیگنال همیشه روی 70 الی 75 هستش ولی وقتی روی بعضی از کانال ها میرم بعد از چند دقیقه نشون دادن اون شبکه هنگ میکنه و باید دوباره شبکه رو جابه جا کنم تا چند دقیقه دوباره کار کنه.از جمله شبکه کلیکست،یا ایران ام ان تی وی یا اف ام تی وی،تروخدا یه کمک کنید بگید چیکارش کنم اعصابم بهم ریخته.
ممنون

brie
04-01-2011, 21:27
با عرض سلام خدمت دوستان
بنده یک رسیور iclass 9696 pvr دارم هنگامی که دستگاه را به صورت زمانبندی تنظیم می کنم تا شبها سر ساعتهای تعیین شده شروع به ضبط کند فقط از کانالهای رابگان می توانم ضبط کنم از کانالهای کارتی هیچ چیز ضبط نمی کند با اینکه هر شب بیش از یک کانال انتخاب نمی کنم . ساعت و تنظیمات همه درست است و با آخرین پچ هم آپدیت شده نمی دانم مشکل از چیست .
با سپاس

brie
04-01-2011, 21:27
با عرض سلام خدمت دوستان
بنده یک رسیور iclass 9696 pvr دارم هنگامی که دستگاه را به صورت زمانبندی تنظیم می کنم تا شبها سر ساعتهای تعیین شده شروع به ضبط کند فقط از کانالهای رابگان می توانم ضبط کنم از کانالهای کارتی هیچ چیز ضبط نمی کند با اینکه هر شب بیش از یک کانال انتخاب نمی کنم . ساعت و تنظیمات همه درست است و با آخرین پچ هم آپدیت شده نمی دانم مشکل از چیست .
با سپاس

vahid6630
04-02-2011, 22:25
[QUOTE=mostafa_krm;91077]سلام اموزش وصل کردن شرینگ iclassint9797pvrhdmi مخواستQUOTE]

دستگاه خود را پروگرام کنید در منو گزینه سوم را اوکی بعد اخرین گزینه را بر روی ت.ین قرار دهید
[QUOTE=saeid2009;91829]سلام دوستان من یه رسیور iclass9696 pvr دارم.کیفیت سیگنال همیشه روی 70 الی 75 هستش ولی وقتی روی بعضی از کانال ها میرم بعد از چند دقیقه نشون دادن اون شبکه هنگ میکنه و باید دوباره شبکه رو جابه جا کنم تا چند دقیقه دوباره کار کنه.از جمله شبکه کلیکست،یا ایران ام ان تی وی یا اف ام تی وی،تروخدا یه کمک کنید بگید چیکارش کنم اعصابم بهم ریخته.

تمام رسیورها این مشکل رو دارند چند بار دکمه زرد رنگ را بزنید یا از دو تصویر همزمان استفاده کنید

[QUOTE=brie;94324]با عرض سلام خدمت دوستان
با سپاس[/

از بعضی از کانال ها یکارتی نمی توانید ضبط کنید

[QUOTE=brie;94325]با عرض سلام خدمت دوستان
با سپاس

shift1361
04-03-2011, 19:43
با سلام
من رسیور هایویژن 9696 pvr دارم و میخوام بهش کد دستی بدهم . میدونم که باید وارد مینو شوم و بعد روی گزینه تنظیمات برم و کلید 1234 رو بزنم تا وارد کدگزاری بشم ولی نمیدونم اولا توی کدوم قسمت وارد شم (چون 7 ردیف یا قسمت مختلف داره ) دوما کدهایی که من دارم 32 حرفی است در صورتی که بعد از وارد کردن 8 حرف از کد من باقی میمونه حالا باید یک ردیف جدید برای الباقی کد ایجاد بشه یا کار دیگری باید صورت بگیره لطفا راهنمائی بفرماید ضمنا این کارو من برای شبکه 3 میخوام انجام بدهم .با تشکر

behnam0000
05-03-2011, 17:32
سلام
دوستان دکمه F6 روی ریموت K9K9 HD Xvid چه کاری رو انجام میده؟

ALIC_SAT4SAT
05-03-2011, 22:28
سلام
دوستان دکمه f6 روی ریموت k9k9 hd xvid چه کاری رو انجام میده؟
سوالتون یکم عجیب بود فشار بدید ببینید چکاری انجام میده اگر کاری نکرد به دفترچه راهنمای رسیور مراجعه کنید اونجا هم چیزی نبود خوب تولید کننده بیکار بوده قطعا"

KAVEH_SaT4SaT
05-03-2011, 22:31
با سلام
من رسیور هایویژن 9696 pvr دارم و میخوام بهش کد دستی بدهم . میدونم که باید وارد مینو شوم و بعد روی گزینه تنظیمات برم و کلید 1234 رو بزنم تا وارد کدگزاری بشم ولی نمیدونم اولا توی کدوم قسمت وارد شم (چون 7 ردیف یا قسمت مختلف داره ) دوما کدهایی که من دارم 32 حرفی است در صورتی که بعد از وارد کردن 8 حرف از کد من باقی میمونه حالا باید یک ردیف جدید برای الباقی کد ایجاد بشه یا کار دیگری باید صورت بگیره لطفا راهنمائی بفرماید ضمنا این کارو من برای شبکه 3 میخوام انجام بدهم .با تشکر

بفرمایید:

آموزش تصويري وارد كردن كدهاي بيس (آيكلاس پچهاي جديد) ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

KAVEH_SaT4SaT
05-03-2011, 22:33
سوالتون یکم عجیب بود فشار بدید ببینید چکاری انجام میده اگر کاری نکرد به دفترچه راهنمای رسیور مراجعه کنید اونجا هم چیزی نبود خوب تولید کننده بیکار بوده قطعا"

درسته،از این چیزا تو هایویون و استارست میبینیم،مثلا استارست 1000 - 3 تا دکمه داره که فقط بالا و پایین میشن،نه اسم دکمه،نه چیزی بالاش نوشته،کلا واسه قشنگیه!!!

behnam0000
05-04-2011, 11:09

داداش گلم کارایی که گفتید احتیاج به فکر ندارن جواب نگرفتم که اینجا مطرح کردم

KAVEH_SaT4SaT
05-04-2011, 11:26
داداش گلم کارایی که گفتید احتیاج به فکر ندارن جواب نگرفتم که اینجا مطرح کردم

دوست عزیز.......گفتم که واسه قشنگی گذاشتن،آگه قرار بود کار کنه،که کار میکرد،اگه کار نمی کنه حتما بی خوده،!بهت می گم خود منم دیدم همچین چیزی،این تفکر شماست که فکر می کنید همه ی دکمه ها باید کار کنن،البته در حالت عادی این طور هست اما این هایویون شما عادی نیست

behnam0000
05-04-2011, 13:48
دوست عزیز.......گفتم که واسه قشنگی گذاشتن،آگه قرار بود کار کنه،که کار میکرد،اگه کار نمی کنه حتما بی خوده،!بهت می گم خود منم دیدم همچین چیزی،این تفکر شماست که فکر می کنید همه ی دکمه ها باید کار کنن،البته در حالت عادی این طور هست اما این هایویون شما عادی نیست

دوست عزیز چند مدل هایویون معرفی کن که
1:- اولا عادی باشه
2:- همه دکمه های ریموتش با تفکرات من کار کنه

KAVEH_SaT4SaT
05-04-2011, 14:27
دوست عزیز چند مدل هایویون معرفی کن که
1:- اولا عادی باشه
2:- همه دکمه های ریموتش با تفکرات من کار کنه

اگه منظور منو متوجه میشدی این حرفو نمی زدی..........بابا حالا هر چی گذاشتن رو کنترل باید کار کنه؟؟خو الان که کار نمی کنه تقصیر منه؟؟!!من مقصرم؟؟!!اصلا چه بسا در سافتور جدید براش کاربردی تعبیه بشه...............نمی دونم والا،!آقا بالاخره معلوم میشه یا از کارشوو هدف داشتن یا نداشتن!!!!!

sasall
05-07-2011, 03:15
سلام
دوستان ریسیور ای کلاس 9898 کره اصل داره؟من خودم یه 9696xpvr دارم راضی هستم و تا حالا مشکلی نداشته.
حالا میخوام بدونم اگه 9898 اصل هست از کجا باید فهمید که اصله؟
متشکر

ali57
05-07-2011, 11:38
سلام . وقتی بک آپ از لیست کانالها میگیرم فقط نرم افزار به usb آپ لود میشه راه حل چیه؟با تشکر

M.C.S
05-07-2011, 11:49
سلام
دوستان ریسیور ای کلاس 9898 کره اصل داره؟من خودم یه 9696xpvr دارم راضی هستم و تا حالا مشکلی نداشته.
حالا میخوام بدونم اگه 9898 اصل هست از کجا باید فهمید که اصله؟
متشکر

دو.ست عزیز اصلی این مدل ایسی دریم داردوهم برد خروجی hdmi آن یک تکه هست متصل به برد اصلی و خروجی نزدیک پاور پشت رسیور و بانرم افزار هایی که براش منتشر میشه مشکلی ندارند اگه در اولین آپگرید مشکل پیدا کنند مدل تقلبی است

M.C.S
05-07-2011, 11:52
سلام . وقتی بک آپ از لیست کانالها میگیرم فقط نرم افزار به usb آپ لود میشه راه حل چیه؟با تشکر

شما یک بار پیج کارخانه ای رو بزن بعد رسیور رو رسیت فکتوری کن دوباره کانال ها رو سرچ کن بعد بک آپ بگیر...

sasall
05-07-2011, 13:39
دو.ست عزیز اصلی این مدل ایسی دریم داردوهم برد خروجی hdmi آن یک تکه هست متصل به برد اصلی و خروجی نزدیک پاور پشت رسیور و بانرم افزار هایی که براش منتشر میشه مشکلی ندارند اگه در اولین آپگرید مشکل پیدا کنند مدل تقلبی است

خیلی ممنون از راهنماییت.
اگر براتون امکان داشته باشه که یه عکس بزارید عالی میشه.
متشکر.

M.C.S
05-07-2011, 13:41
خیلی ممنون از راهنماییت.
اگر براتون امکان داشته باشه که یه عکس بزارید عالی میشه.
متشکر.

بیا اینم عکس

babak2525
05-08-2011, 15:06
با سلام
من یک دستگاه iclass k9k9 pvr xvidگرفتم ولی نرمافزار ونو پیدا نمیکونم
این دستگاه hdmi نداره
لطفا راهنمیی کنید

M.C.S
05-08-2011, 15:08
با سلام
من یک دستگاه iclass k9k9 pvr xvidگرفتم ولی نرمافزار ونو پیدا نمیکونم
این دستگاه hdmi نداره
لطفا راهنمیی کنید

در این بخش

A9A9 PVR HDMI و K9K9 PVR HDMI ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])

babak2525
05-08-2011, 15:25
دوست من
این دستگاه نهK9K9 PVR HDMI هستش نهK9K9 Full HD XviD هستش ([فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند .])
فقطk9k9 pvr xvid

با تشکر

avazi8585
05-10-2011, 08:05
باسلام ریسیور هایویون نه تصویردارد نه صدا دستگاه روشن میشود وهم سیمها سالمند مشگل از کجاست باتشکر

KAVEH_SaT4SaT
05-10-2011, 11:11
باسلام ریسیور هایویون نه تصویردارد نه صدا دستگاه روشن میشود وهم سیمها سالمند مشگل از کجاست باتشکر

مشکل از خیلی جاها میتونه باشه،شما بیشتر توضیح بدید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

sanaz190
05-10-2011, 11:53
با سلام خدكت مدير محترم
ساناز هستم از اصفهان
ابتدا تشكر ميكنم از سايت خوبتون
من يه سري كد از روي اين سايت برداشتم مبني بر اينكه اگه به كدهاي via شبكه daring tv بدهيم اين شبكه ها باز مي شود
كد 32 حرف بود كه من در ستون آخر (8 حرف 2 تايي) در دو رديف قسمت via تايپ كردم ولي چيزي در قسمت ستون دوم و سوم كه مربوط به key , ident است در سايت ننوشته بود كه تايپ كنم
نتيجتا شبكه ها باز نشد
دستگاه من هايويون 9696 pvr است
لطفا بفرماييد آيا درست انجام داده ام
آيا اصلا اين شبكه ها الان مثل pg روي سايروس است باز مي شود
آيا كدهاي key , ident مي خواهد
سافتكم من ورژن 11228 hsj
مرسي

M.C.S
05-10-2011, 12:11
با سلام خدكت مدير محترم
ساناز هستم از اصفهان
ابتدا تشكر ميكنم از سايت خوبتون
من يه سري كد از روي اين سايت برداشتم مبني بر اينكه اگه به كدهاي via شبكه daring tv بدهيم اين شبكه ها باز مي شود
كد 32 حرف بود كه من در ستون آخر (8 حرف 2 تايي) در دو رديف قسمت via تايپ كردم ولي چيزي در قسمت ستون دوم و سوم كه مربوط به key , ident است در سايت ننوشته بود كه تايپ كنم
نتيجتا شبكه ها باز نشد
دستگاه من هايويون 9696 pvr است
لطفا بفرماييد آيا درست انجام داده ام
آيا اصلا اين شبكه ها الان مثل pg روي سايروس است باز مي شود
آيا كدهاي key , ident مي خواهد
سافتكم من ورژن 11228 hsj
مرسي

عزیز جواب شما در پست قبلی که زده بودین داده شد...خواهشا فقط یکبار سئوال بپرسین..

sanaz190
05-10-2011, 12:26
معذرت مي خام
ديدم پست قبلي مربوط به اي كلاس بود تو پست مربوطه نوشتم

ROUZI
05-13-2011, 03:43
با سلام در رسیورهایویونx9696 pvr جهت رفع مشکل آپدیت نشدن دستگاه از طریق کول

دیسک لطفا راهنمایی بفرمایید....

KAVEH_SaT4SaT
05-13-2011, 04:22
با سلام در رسیورهایویونx9696 pvr جهت رفع مشکل آپدیت نشدن دستگاه از طریق کول

دیسک لطفا راهنمایی بفرمایید....